صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی سمیرم برای نوروز و سال نو/ هشت تن زباله چندسال مانده جمع آوری شد

شهردار سمیرم خبر داد:

آمادگی سمیرم برای نوروز و سال نو/ هشت تن زباله چندسال مانده جمع آوری شد

شهردار سمیرم از آماده شدن شهر برای نوروز و پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از پایگاه خبری سمیرم، حسینعلی صادقی در نشست خبری با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان سمیرم از اقدامات در دستور کار برای آماده سازی شهر سخن گفت.

وی اظهار کرد: روزانه ۱۰ تن زباله از شهر سمیرم جمع آوری می شد که این مقدار با توجه به ایام پایانی سال و آماده شدن برای سال نو دو برابر شده وعلاوه بر آن هشت تن زباله چندساله نیز از معابر شهری جمع آوری شده است.

وی افزود: شستشوی معابر، گلکاری در میادین و بلوارها و هماهنگی با اتاق اصناف و بازرگانی برای خدمت رسانی بهتر به مسافران از دیگر اقدام های انجام شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: برای استقبال از مسافران نوروزی ایستگاه راهنمای مسافر همراه با توزیع بروشور معرفی شهر و نقشه و قراردادن نمادهای نوروزی در میادین شهر در نظر گرفته شده است.

وی از انتقال آب شرب به پارک آبشار سمیرم خبرداد و گفت: سال ۹۷ از تمام پتانسیل های گردشگری و تفریحی برای افزایش رفاه اجتماعی مردم استفاده خواهد شد که در این حیث می توان به ایستگاه قایق سواری، شهر بازی و بوفه های فروشگاهی در پارک دریاچه اشاره کرد.

شهردار سمیرم پویایی اقتصادی و اجتماعی شهر را در گرو همکاری مردم دانست و افزود: تعدادی کارشناس و محقق کار تحقیقاتی برای تغییرات اساسی و زیربنایی خود را در شهر شروع کرده و مردم در سال ۹۷ حرکت های جدیدی را شاهد خواهند بود.

وی در پاسخ به درآمد شهرداری افزود: متاسفانه درآمد شهرداری با توجه به اینکه یک ارگان مردم نهاد بوده بسیار پائین است و ما با ایجاد اعتماد این موضوع را حل خواهیم کرد.

بر این اساس، خبرنگاران ایمنا، سمیرم خبر، ایرنا، عصر اصفهان، فریاد کوهستان و گردشگران طبیعت در این نشست خبری حضور داشتند و سوال هایشان را مطرح کردند.

انتهای پیام/ پ

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد