IMG_9902
۱۴:۳۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

فرمانده انتظامی استان:

۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح ذوالفقار ۹ نیروی انتظامی استان کشف شد/ کشف یک میلیون عدد انواع مواد محترقه خارجی غیر مجاز در عملیات ضربتی پلیس

فرمانده انتظامی استان از کشف ۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح ذوالفقار ۹ پلیس اصفهان خبرداد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به کشف 70 میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح ذوالفقار 9 پلیس اصفهان، اظهار کرد: این طرح به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی و مبارزه با قاچاقچیان در  قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی شده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه این طرح امروز صبح اجرا شد، عنوان کرد: در طول این طرح محموله های کالای خارجی قاچاق به ارزش 70 میلیارد ریال کشف شد.

وی با بیان اینکه عمده لوازم و کالاهای مکشوفه مصرفی بوده است، خاطرنشان کرد: کالاهای کشف شده شامل لوازم خانگی، مواد غذایی و خوراکی، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوزم برقی، تلویزیون LED، قطعات خودرو، گل مصنوعی و اسباب بازی هستند.

وی ادامه داد: بسیاری از این کالاها به صورت حرفه ای قاچاق شده و شناسایی آن ها کار آسانی نیست.

سردار معصوم بیگی همچنین از کشف یک میلیون عدد انواع مواد محترقه در اصفهان خبرداد و گفت: عده ای افراد سودجو با سوء استفاده از چهارشنبه آخر سال، اقدام به وارد کردن مواد محترقه و منفجره می کنند که با توجه به خطراتی که این مواد دارند، نیروی انتظامی اقدامات مهمی برای مقابله با این افراد انجام می دهد.

فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیون عدد انواع مواد محترقه خارجی غیر مجاز و قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال طی یک عملیات ضربتی خبر داد و گفت: در این عملیات  19 نفر دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعی با خریداران، فروشندگان و استفاده کنندگان از مواد محترقه و منفجره در شب چهارشنبه آخر سال انجام می دهد،تاکید کرد: دستگیرشدگان در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.

انتهای پیام/ن