photo_2018-03-13_17-08-10
۱۸:۲۵ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

بازدید کارشناسان آموزش و پرورش استان از وضعیت مدارس برخوار /تصاویر

سرگروه های آموزشی استان و کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی با هدف تحقق برنامه عملیاتی اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان اصفهان، از برخی مدارس شهرستان برخوار بازدید کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ بعدظهر امروز تعداد ۱۲ سرگروه آموزشی استان و کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی با هدف تحقق برنامه عملیاتی اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان اصفهان، از برخی مدارس شهرستان برخوار بازدید کردند.
قدرت الله زارعان مدیر آموزش و پرورش برخوار در گردهمایی این کارشناسان در محل اداره آموزش و پرورش ضمن معارفه و تاکید بر توانمندی ها و قابلیت های شهرستان برخوار، به آسیب شناسی معضلات آموزشی پرداخته و بر ضرورت تلاش به منظور رفع موانع تاکید کرد.
بازدید کنندگان در سه گروه، از مدارس رحمت، معلم، ۱۵ خرداد، حضرت معصومه ( س)، ملکیان، فاطمه زهرا (س) و پژوهش سرای شهید چمران بازدید کردند.
قدردانی در جلسه بازخورد سرگروه های آموزشی استان، از تلاش دبیران، سرگروه های آموزشی، مدیران مدارس هدف، مدیر پژوهش سرای شهید چمران و مسئولان اداره آموزش و پرورش نیز در ادامه صورت گرفت و در پایان بازدید، راهکارها و پیشنهادهای ارزنده ای برای بهبود و ارتقای سطح آموزش شهرستان ارائه شد.

انتهای پیام/چشم برخوار/ن