صفحه اصلی » استان » شهرضا » آیین تودیع و معارفه معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا برگزارشد

با حضور رئیس دانشگاه:

آیین تودیع و معارفه معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا برگزارشد

آیین تکریم و معارفه معاونان جدید و قدیم فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور رئیس این دانشگاه، معاونان و کارکنان حوزه فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۸ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آیین تکریم و معارفه معاونان جدید و قدیم فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور رئیس این واحد، معاونان و کارکنان حوزه، فرهنگی، دانشجویی برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در این مراسم که در سالن کنفرانس دانشکده دارو سازی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به هجمه های فرهنگی پیچیده و مداوم دشمنان نسبت به جوانان کشور کار و فعالیت در حوزه فرهنگی، دانشجویی باید جهادی توام با ایثار و فداکاری باشد.

فرید نعیمی با اشاره به تغییر رویکرد جدیدی که با آغاز مدیریت دکتر ولایتی و دکتر رهبر بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی در راس هرم دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است، تصریح کرد: خلاقیت و نوآوری در برنامه های فرهنگی برای اوقات فراغت دانشجویان به عنوان ساعات طلائی، نیاز حوزه مدیریت فرهنگی و دانشجویی است.

وی با قدردانی از فعالیت های علیرضا گلشنی در مدت تصدی معاونت دانشجویی، فرهنگی خطاب به معاون جدید این حوزه بیان کرد: فرمایشات و دغدغه های مقام معظم رهبری در باره مسائل فرهنگی مربوط به جوانان در همه برنامه ها لحاظ شود و رهنمودهای ایشان چراغ راه این حوزه باشد.

عبدالرضا باقی، معاون جدید فرهنگی، دانشجویی نیز در این مراسم گفت: رمز موفقیت فعالیت های فرهنگی در دانشگاه این است که کار فرهنگی را مختص به یک حوزه نکنیم و همه ی بخشهای دانشگاه در یک تعامل دو سویه با هم همکاری داشته باشند.

عضو هیات علمی دانشکده علوم انسانی واحد شهرضا بیان کرد: ارتقاء فعالیت های دفتر مشاوره به عنوان یک ظرفیت خوب برای حل معضلات، ایجاد دوره های یادگیری مهارت های زندگی، ایجاد نهضت مطالعه کتاب بین دانشجویان و پرسنل، احیاء بحث های جریان شناسی سیاسی، فرهنگی، اقتصادی برای استادان، هیات امنائی کردن برنامه های مسجد دانشگاه با محوریت دانشجویان و بسیج دانشجویی از اهم برنامه های پیش روی حوزه فرهنگی دانشجویی واحد شهرضا است.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد