مشیرصدری
۱۸:۲۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴

فرمانده ناحیه مقاومت خمینی شهر:

مجمع عمومی بسیج با حضور نخبگان و متخصصان شهر شکل می گیرد

فرمانده ناحیه مقاومت خمینی شهر گفت: مجمع عمومی بسیج از شکل گیری نخبگان و متخصصان شهر است و می تواند اتفاقات خوبی را برای شهرستان رقم بزند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ سیدعلی مشیرصدری عصر امروز در مجمع عمومی بسیج این ناحیه گفت: باید نیروهای حزب الهی خمینی شهر بتوانند با مسیر مجمع منشا خیر و برکت باشند و مجمع بسیج می تواند بسیار اثرگذار باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت خمینی شهر افزود: جریان انقلابی در شهرستان کم نیست و امیدوارم بتوانند با همدلی، اتفاقات خوبی را در سطح خمینی شهر رقم بزنند و روزی نباشد که از به ناکارآمدی خود افسوس بخوریم.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید بر انقلابی بودن و جهادی بودن دارد و بسیجیانی که دغدغه دین و نظام را دارند باید سنگرهایی که به آن ها واگذار می شود را با عملکرد انقلابی حفظ و حراست کنند، اضافه کرد: مجمع بسیج از شکل گیری نخبگان و متخصصان شهر است و می تواند اتفاقات خوبی را برای شهرستان رقم بزند و نیروهایی که دلشان برای انقلاب می تپد و در این راه حاضر به جان دادن هستند بتوانند منشا خیر و برکت باشند.

وی ادامه داد: در شهرستان خمینی شهر ظرفیت ها و پتانسل های بسیار و همچنین افراد فرهیخته و نخبه فراوانی در عرصه های مختلف وجود دارد و کسانی که در انتخابات مجمع بسیج به عنوان هیئت رییسه برگزیده می شوند باید به اندازه یک مسوول ارشد شهرستان مانند فرماندار مهارت و مدیریت لازم را داشته باشند.

سرهنگ مشیرصدری با بیان اینکه باید در سنگرها و مسوولیت هایی که هستیم به نحو احسنت تلاش کنیم وفردا روزی که از سنگر رفتیم افسوس کم کاری خود را نخوریم، خاطرنشان کرد: باید کارگروه ها و همه اقشار بسیج کمک دهند که این مجمع به اندازه توان بالایی که دارد اقداماتی را داشته باشد و بی شک مجمع بسیج می تواند محرکی برای فعالیت ها و اقدامات بسیج در شهرستان باشد.

انتهای پیام/ قلمکده/پ