صفحه اصلی » سیاسی » چهره پلید شیعه انگلیسی برای جوانان آشکار شده است

امام جمعه موقت خمینی شهر:

چهره پلید شیعه انگلیسی برای جوانان آشکار شده است

امام جمعه موقت خمینی شهر گفت: امروز جوانان فهمیدند که رهبران شیعه انگلیسی در دنیا چه می کنند و اهدافشان چه چیزی است و در شبکه های ماهواره ای به اسم شیعه دنبال اختلاف هستند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام غلامرضا تمنایی در خطبه های آخرین نمازجمعه سال در مصلی خمینی شهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند دشمن اصلی ما داعش نیست، گفت: دشمن ما را مشغول به داعش می کند و آمریکا در منطقه آتش افروزی خود را انجام می دهد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه افزود: از شیعه انگلیسی و از افرادی که سفارت خانه ایران را در انگلیس اشغال کردند تشکر می کنیم که این اتفاق باعث شد چهره پلید تشیع انگلیسی که در قم، نجف و حتی در اصفهان نفوذ دارند را به دنیا نشان دهیم.

امام جمعه موقت خمینی شهر ادامه داد: جوانانی که ناآگاهانه پیرو تشیع انگلیسی شده بودند دشمن ما نیستند و امروز فهمیدند که رهبران این فرقه در دنیا چه می کنند و اهدافشان چه چیزی است و در شبکه های ماهواره ای به اسم شیعه به مواردی که اهل سنت بر آن معتقد است توهین می کنند و به دنبال اختلاف افکنی هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز حدود 1.5میلیارد نفر مسلمان هستند و دشمن می خواهد این مسلمانان را به جان هم بیندازد تا آمریکا و اسرائیل به کار خود بپردازد و ما باید بیدار باشیم که تیر را به کدام دشمن می زنیم و باید به دشمن اصلی تیر بزنیم.

حجت الاسلام تمنایی اظهار کرد: کسانی که بر بام سفارت رفتند و آن را اشغال کردند نشان دادند این فرقه با انگلیس هم پیمان است و انگلیس کشوری است که در دنیای اسلام بهاییت را به جان شیعه و وهابیت را به جان اهل سنت انداخته است.

وی در پایان گفت: یکی از نعمت های الهی به جمهوری اسلامی این است که به برکت وجود رهبر معظم انقلاب چهره دشمنان روز به روز آشکار می شود و جوانان دلاور به میدان می آیند.

انتهای پیام/ قلمکده/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد