DSC_0157
۲۱:۰۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان:

امنیت امروز جامعه حاصل وجود فرهنگ مقاومت و شهادت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: فرهنگ ایستادگی، مقاومت، و شهادت در مسیر حق، فرهنگ نجات بخشی است که نعمت امنیت را به همراه داشته است

به گزارش صاحب نیوز سرهنگ محمد مهدی ملیانی در  گفتگو با خبرنگار چادگان نا، با اشاره به آیه 169 سوره آل عمران گفت: شهید قلب تاریخ است و همچنان که قلب به رگ های خشک اندام، خون و حیات و زندگی می دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: فرهنگ ایستادگی، مقاومت، و شهادت در مسیر حق، فرهنگ نجات بخشی است که امنیت جامعه را به همراه داشته است

وی بیان کرد: شهدای ما اگر چه با بال و پر احساسات پرواز کردند، اما راهنمای آن ها عقل، منطق و استدلال بود.

سرهنگ ملیانی تصریح کرد: برای همین است که حرکت عظیم، ایثار، شهادت، جهاد و فداکاری در کشور ما توانست در همه اقشار جامعه و در میان برترین فکرها، ذهن ها، استعدادها، جای خود را باز کند.

وی اظهار کرد: امام صادق علیه السلام به نقل از جد بزرگوارشان پیامبر اکرم(ص) فرمودند: سه گروه در روز قیامت شفاعت می کنند و شفاعت آن ها مورد پذیرش خداوند قرار می گیرد که این سه گروه انبیاء، علما و شهدا هستند.

سرهنگ ملیانی ادامه داد: از پیامبر اکرم(ص) نقل شده است که شهدا ، 70 نفر از بستگان خود را شفاعت می کنند.

وی از اعزام 120 نفر از بسیجیان شهرستان چادگان به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و افزود: این کاروان راهیان نور در قالب سه دستگاه اتوبوس که متشکل از 73 نفر خواهر و 47 نفر برادر به اردوی راهیان نور و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: این اردوی معنوی به مدت چهار روز است که بسیجیان خواهر و برادر از مناطق عملیاتی، شلمچه، اروندکنار، دهلاویه، هویزه، طلائیه و همچنین موزه خرمشهر بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام/گ.ف