آغاز حملات توپخانه ای به مواضع داعش درموصل
۰۹:۳۲ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

آخرین تحولات میدانی غوطه شرقی دمشق:

حمله گسترده توپخانه ارتش سوریه علیه مواضع تروریست ها+فیلم

ده ها تن از عناصر تروریستی حاضر در غوطه شرقی دمشق در اثر حمله گسترده توپخانه ارتش سوریه به هلاکت رسیدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ هم زمان با پیشروی سریع و گسترده نیروهای سوری در محور مرکزی و شمالی غوطه شرقی دمشق، توپخانه ارتش نیز با شناسایی دقیق مواضع تروریست ها، آن ها را مورد هدف قرار می دهند.

سایت خبری«المراسلون» سوریه اعلام کرد: توپخانه ارتش سوریه با هدف انهدام پایگاه، انبارهای سلاح و فلج کردن تحرکات تروریست ها، به صورت مستمر آن ها را در مناطق آلوده غوطه مورد هدف قرار می دهند.

توپخانه ارتش سوریه در چند روز گذشته موفق شده است بعد از شناسایی دقیق منطقه، مواضع تروریست ها را مورد هدف قرار دهند و ده ها تن از آن ها را کشته و زخمی کنند.

دریافت فیلم:

از مناطق شمالی و مرکزی غوطه شرقی خبر می رسد، ارتش سوریه و نیروهای پشتیبانی همچنان در حال پیشروی به سمت شهرک های«حزه و عین ترما» هستند و تا کنون موفق شدند مزارع اطراف مناطق را به طور کامل پاکسازی کنند.

رسانه های سوری در خصوص تحولات غوطه شرقی اعلام کردند: بیش از 60 هزار تن از ساکنان شهرک های منطقه در چند روز گذشته موفق شده اند از چنگ تروریست ها نجات یابند و خود را به مناطق تحت کنترل ارتش سوریه برسانند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ده ها هزار تن دیگر از ساکنان غوطه شرقی دمشق همچنان در شهرک های تحت اشغال تروریست ها هستند و تکفیری ها از آن ها به عنوان سپر انسانی در مقابل حمله ارتش سوریه استفاده می کنند.

بخش کوچکی از غوطه شرقی دمشق از جمله مناطق«دوما، عین ترما، حرستا، عربین و …» همچنان تحت اشغال گروه های تروریستی«جیش الاسلام، فیلق الرحمن، احرارالشام، جبهه النٌصره و …» است.

انتهای پیام/ المراسلون/ت