n82830882-72178408
۱۱:۵۵ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲

رئیس اداره اوقاف شهرستان فریدن خبر داد؛

اجرای طرح آرامش بهاری در جوار ۱۰بقعه متبرکه و امامزاده منطقه فریدن

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری در سراسر کشور، این برنامه موفق در جوار ۱۰ بقعه متبرکه و امامزاده منطقه فریدن با برنامه های جذاب دینی و فرهنگی برگزار می شود‌.

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن اظهار کرد: همزمان با اجرای طرح مذهبی – فرهنگی – اجتماعی آرامش بهاری در سراسر کشور، این برنامه موفق در جوار ۱۰ بقعه متبرکه و امامزاده منطقه فریدن با برنامه های جذاب دینی و فرهنگی برگزار می شود‌.

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی افزود: این طرح نوروزی از ۲۹ اسفند لغایت ۱۴ فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت و این برنامه ها در فریدن بزرگ با حضور هشت روحانی که سه نفر از این بزرگواران اعزامی و مابقی بومی منطقه می باشند اجرا می شود.

وی ادامه داد: اجرای طرح آرامش بهاری که در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص شهرستانهای فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت انجام می شود شامل نماز جماعت، دعای تحویل سال، خدمات اجتماعی و رفاهی نظیر مشاوره، اسکان، تهیه آب جوش و.‌‌‌.. خواهد بود و در امامزاده عبدالله (ع) شهر رزوه علاوه بر موارد یاد شده خیمه معرفت نیز برپاست.

انتهای پیام/ دیار اقوام/ خ.ک