صفحه اصلی » استان » درچه » اجرای سه پروژه سرمایه گذاری جدید و اصلاح هندسی چهار راه های شهر در سال ۹۷

شهردار شهر دُرچه خبر داد:

اجرای سه پروژه سرمایه گذاری جدید و اصلاح هندسی چهار راه های شهر در سال ۹۷

سال ۹۷ کلنگ اولین پروژه به زمین زده خواهد شد و عملیات ان اجرایی خواهد شد و با آگهی دو پروژه و مشخص شدن سرمایه گذار این طرح ها اجرایی خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از دُرچه نیوز: شهردار درچه از تکمیل پروژه های سال گذشته و اجرای سه پروژه سرمایه گذاری جدید در شهر درچه خبر داد.

رضا واعظ مقدم ضمن تبریک سال ۱۳۹۷ گفت: در سال ۹۷  شهرداری شهر درچه در اصلاح معابر و اسفالت به صورت جدی تر وارد خواهد شد و از متخصصین و کارشناسان طراحی نمادها، جهت ایجاد طرح های خاص در میادین شهر دعوت به عمل می آوریم تا در این بخش یاری رسان ما باشند.

واعظ مقدم تکمیل ساختمان جدید شهرداری را از دیگر پروژه های سال ۹۷ خواند و افزود: چندین سال است که شهرداری درگیر این پروژه بوده است و با تکمیل بودجه در سال ۹۷ این طرح به بهره برداری می رسد.

شهردار شهر درچه همچنین از اجرای سه پروژه سرمایه گذاری در شهر درچه خبر داد و گفت: در اوایل سال ۹۷ کلنگ اولین پروژه به زمین زده خواهد شد.

وی در مورد ساخت ساختمان تجاری در فلکه مرکزی گفت: کاربری این ساختمان در طرح جامع شهرسازی تجاری ذکر شده است و با ساخت پارکینک مکانیزه اول خیابان شریعتی مشکل پارکینگ حل خواهد شد.

واعظ مقدم از بهبود عبور و مرور شهری، اصلاح هندسی چهار راه های شهر و خیابان شریعتی اشاره کرد و گفت: در این خصوص چند طرح به کمیته ترافیکی اعلام شده است و در حال بررسی است و با احداث جداول جدا کننده در وسط این خیابان و جلوگیری از پارک دوبل اتومبیل ها می توان این مشکل را حل کرد.

 

انتهای پیام/ دُرچه نیوز/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد