صفحه اصلی » سیاسی » مردم برای مصرف کالای داخلی تعصب داشته باشند

امام جمعه موقت خور:

مردم برای مصرف کالای داخلی تعصب داشته باشند

امام جمعه موقت خور گفت: اگر مردم نسبت به کالای داخلی تعصب داشته باشند و فقط کالای ایرانی مصرف کنند، حمایت از تولید داخلی کیفیت کالاها را بالا می برد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر خور؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی آل داود در خطبه های اولین نماز جمعه سال ٩٧ شهرخور با اشاره به نامگذاری سال جدید اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی، شعاری است برای همه مردم ایران؛ گرچه مسئولان باید تولید داخل را تقویت کنند.

امام جمعه خور افزود: افزایش کیفیت کالای داخلی موجب می شود کالای کشور ما بازارهای کشورهای همسایه راهم پوشش دهد.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر تهیه کالای ایرانی تصریح کرد: مردم باید در مصرف کالای ایرانی تعصب داشته باشند، زیاد مصرف کردن جزء عیب های زندگی ما شده است که باید آن را اصلاح کنیم.

خطیب جمعه خور تصریح کرد: اگر مردم نسبت به کالای داخلی تعصب داشته باشند و فقط کالای ایرانی مصرف کنند، حمایت از تولید داخلی کیفیت کالاها را بالا می برد.

وی افزود: مسئولان باید به قدرت و توانایی جوانان کشور ایمان داشته باشند و در همه عرصه ها از نیروی داخلی بهره ببرند، جوانان ما هم از کار خسته نشود و با تلاش مضاعف چرخ اقتصاد کشور را به گردش در آورند.

حجت الاسلام والمسلمین آل داود خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان دچار کم کاری شده اند و این مایه ننگ است، همه باید هم کیفیت و هم کمیت کار را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی نیاز به این دارد که ما واردات کالای خارجی را از ذهنمان خارج کنیم، یک مملکت اگر بخواهد بر تولید خود تکیه کند باید واردات را از سر خود خارج کند.

امام جمعه خور افزود: عده ای هم هستند که خود را وطن پرست و ملی گرا می دانند ولی در زندگی آن ها اثری از مصرف کالاهای تولید داخل مشاهده نمی شود.

انتهای پیام/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد