pale (13)
۰۱:۵۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۸

تحولات جهان اسلام؛

جوانان فلسطینی برای برپایی تظاهرات بزرگ بر علیه رژیم صهیونیستی+تصاویر

جوانان فلسطینی با نصب ده ها چادر و پرچم، منطقه را برای برپایی تظاهرات روز جمعه آماده کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ جوانان فلسطینی به درخواست گروه های مقاومت اسلامی، ده ها پرچم و چادر در «نواره غزه» واقع در غرب فلسطین اشغالی را برای برپایی تظاهرات گسترده روز جمعه آینده آماده کردند.

شبکه خبری «القدس» فلسطین اعلام کرد: ده ها جوان فلسطینی با وجود تهدیدهای مستمر نیروهای رژیم صهیونیستی، منطقه مرزی نواره غزه را برای تظاهرات روز جمعه آماده کردند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، قرار است این تظاهرات گسترده با شعار مسیر بازگشت بزرگ برپا شود.

رسانه های فلسطینی اعلام کردند: هدف از برپایی این تظاهرات بازگشت تمام مناطق فلسطین اشغالی به ساکنان اصلی خود یعنی فلسطینیان است.

از کرانه باختری رود اردن خبر می رسد، درگیری بین جوانان فلسطینی با نیروهای رژیم صهیونیستی در شهرهای مختلف منطقه از جمله «نابلس، البیره، قلقیلیه و …» همچنان ادامه دارد.

نیروهای رژیم در چند روز گذشته شماری از جوانان مناطق کرانه را به بهانه مسائل امنیتی بازداشت کرده است.

هم زمان با حمله نیروهای رژیم، شهرک نشینیان صهیونیستی با هجوم به شهروندان فلسطینی در کرانه باختری، شماری از آن ها را به شدت زخمی کردند.

گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی نیز با حمایت نیروهای امنیتی چند خانه در اطراف مسجدالاقصی را تحت اشغال خود درآوردند.

رژیم صهیونیستی بیش از ۶۰ سال است با حمایت کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی و با سکوت سازمان های به اصطلاح حقوق بشر، بیش از ۷۰ درصد از فلسطین را تحت اشغال خود درآورده است و ساکنان فلسطینی مناطق را به کشورهای دیگر بیرون رانده است.

انتهای پیام/ القدس