تاج بندگی
۱۰:۲۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۸

مدیر آموزش و پرورش اردستان خبر داد؛

برگزاری آزمون «تاج بندگی» برای فرهنگیان

مدیر آموزش و پرورش اردستان، از برگزاری آزمون «تاج بندگی » با حضور فرهنگیان خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ عیسی شفیعی در گفت و گو با صبح اردستان، اظهار کرد: موضوع پوشش اسلامی و عفاف و حجاب، یکی از فرصت ها و نقشه هایی است که در آموزش و پرورش با حساسیت دنبال می شود.

وی افزود: بمنظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در مدارس و آشنایی فرهنگیان، شیوه نامه ای با نام «تاج بندگی» طراحی شده که فرهنگیان با مطالعه آن در آزمون شرکت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: فرهنگیانی که در آزمون «تاج بندگی» حائز رتبه برتر شوند در مراسم گرامیداشت مقام معلم تجلیل می شوند و هدایایی به رسم یادبود به آنها تعلق می گیرد.

شفیعی با بیان اینکه فرهنگیان برای اشرافیت بهتر بر شیوه نامه و اینکه خود الگو و اسوه برای دانش آموزان و اولیاء باشند، تصریح کرد: فرهنگیان با مطالعه این شیوه نامه، فرهنگ عفاف و حجاب را به دانش آموزان انتقال می دهند.

وی تاکید کرد: خانواده بزرگ آموزش و پرورش، همچون فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء مقید هستند که پوشش اسلامی را طبق چهارچوب اسلامی رعایت کنند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان در پایان خاطرنشان کرد: به مناسبت نوروز، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه بزرگ کتاب با ۵۰ درصد تخفیف از ششم فروردین در کانون شهید مفتح اردستان افتتاح شده و تا ۳۰ فروردین برپاست.

انتهای پیام/ گ.ف