5e4beacd0272199235d7535ae67dcd3a-620x330__b3548724
۱۱:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۸

مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار:

کارگاه شیرینی پزی غیر بهداشتی در برخوار تعطیل شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار گفت: بازرسان بهداشتی در روند بازرسی‌ها به یک کارگاه غیر مجاز و غیر بهداشتی تولید شیرینی در شهر دستگرد برخوار برخورد کردند و پس از بررسی‌های انجام شده، این مرکز تعطیل شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ شهرام حاجیان در گفت وگو با صدای سلامت بیان کرد: بازرسی‌های ستاد نوروزی در شهرستان برخوار با قوت آغاز شده و هر روز این کار از سوی کارشناسان و بازرسان بهداشتی تا پایان طرح ستاد نوروزی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بازرسان بهداشتی در روند بازرسی‌ها به یک کارگاه غیر مجاز و غیر بهداشتی تولید شیرینی در شهر دستگرد برخوار برخورد کردند که پس از بررسی‌های صورت گرفته، این مرکز تعطیل شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار همچنین در تشریح وضعیت این کارگاه افزود: بازرسی‌ها از این واحد نشان داد شیرینی ها در شرایط غیر بهداشتی نگهداری و تولید ‌می‌شدند که 50 کیلوگرم از این شیرینی‌ها هم کشف و جمع آوری شد.

حاجیان گفت: متصدی این واحد صنفی به منظور پیگیری‌های بعدی به مراجع قضائی معرفی شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار در پایان خاطر نشان کرد: بازرسان بهداشتی در ایام نوروز و سایر روزهای سال در برخورد با بخش های غیر بهداشتی که سلامت مردم را به خطر می اندازد از هیچ گونه اقدامی کوتاهی نمی کنند و هیچ واحد صنفی اجازه ندارد محصولات غیر بهداشتی تولید کند.

انتهای پیام/گ.ف