bazdid2
۱۳:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۸

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

پنج مدرسه برکت، مجوز احداث دریافت می کنند/ بهره‌برداری تمام طرح‌های نیمه‌تمام آموزشی تا پایان سال ۹۷

معدن‌دار، مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: همراه با تکمیل مدرسه خالقی تا پایان سال آینده، تمام طرح‌های نیمه تمام آموزش و پرورش به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، محمد معدن‌دار در گفت‌وگویی با این پایگاه خبری با اشاره به کمک مردم و خیران در تامین مالی طرح‌های مختلف آموزش و پرورش اظهار کرد: طرح های عمرانی شهرستان با کمک و همراهی مردم تا این اندازه پیشرفت داشته است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با اشاره به پیشرفت ۳۰ درصدی سالن ورزشی بانو خسروی حسینی در منطقه عباس آباد گفت: این سالن ورزشی در کنار سالن ورزشی شادان پور، با اعتباراتی که به آن ها اختصاص یافته است، تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

معدن‌دار در ادامه با اشاره به تعطیلی فعالیت عمرانی مدرسه خالقی خاطرنشان کرد: این آموزشگاه ۱۲ کلاسه که در خیابان امام حسین(ع) قرار دارد، به نزدیک سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و امیدواریم تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: همراه با تکمیل مدرسه خالقی تمام طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش به بهره برداری خواهد رسید.

معدن‌دار با اشاره به دریافت مجوز برای احداث پنج باب مدرسه برکت اظهار کرد: این پنج مدرسه در سفیدشهر، محمدآباد مرکزی، یزدل و دو باب در روستای کاغذی احداث می شود.

وی افزود: کلنگ احداث یک مدرسه برکت در نوش آباد مدتی پیش به زمین زده شد که انتظار داریم تا آغاز سال تحصیلی آینده، به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ گ. ف