ابراهیم حاتمی کیا
۲۳:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۸

تجلیل خانواده های شهدا از کارگردان ارزشی کشور؛

یادگاری شهید حججی در دستان حاتمی‌کیا/ کارگردان «به‌وقت شام»: فیلمم نمایش یک‌هزارم مجاهدت‌های مدافعان حرم هم نیست

جمعی از خانواده‌های معزز و مکرم شهدای مدافع حرم اصفهان با تقدیم لوح یادبودی از تلاش‌های ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به‌وقت شام تقدیر و تجلیل کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از ندای اصفهان ، عصر امروز جمعی از خانواده‌های معزز و مکرم شهدای مدافع حرم اصفهان در سینما فلسطین اصفهان، ابراهیم حاتمی کیا کارگردان سرشناس سینما را موردتقدیر و  تجلیل قراردادند.

پدر شهید مدافع حرم ابوالفضل شیروانیان و همسران شهیدان حججی، براتی، اسحاقیان، قربانی و خیزاب در این آیین از زحمات ابراهیم حاتمی کیا با تقدیم لوح یادبودی قدردانی کردند؛ همچنین همسر گران‌قدر شهید حججی تسبیح اذکار این شهید را به این کارگردان تقدیم کرد.

ابراهیم حاتمی کیا هم با تشکر از این خانواده‌های معزز شهدا، اظهار کرد: به‌وقت شام روایت نسل دهه شصتی‌ها و هفتادی‌ها است.

وی تأکید کرد: اگر مدافعان حرم نبودند همان‌طور که قبلاً نیز گفته‌ام به‌وقت شام، به‌وقت اصفهان، تبریز ، تهران یا یکی از شهرهای مختلف کشورمان می‌شد.

حاتمی کیا با اشاره به اوضاع و شرایط بد اقتصادی جامعه، گفت: برخی از مردم ما را مخاطب خود قرار می‌دهند به آن‌ها میگویم مگر کسانی که از کشور دفاع کردند مخاطب این جمله‌ها می‌شوند؛ آن‌هایی که باید چنین سنگرهایی را حفظ می‌کردند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

این کارگردان سینما خاطرنشان کرد: آرامش و امنیت کشورمان مدیون خون شهداست و به‌واسطه آن‌هاست که کشورمان در منطقه سرخود را بالا می‌گیرد، فیلمی که ساخته‌ام شاید نمایش یک‌هزارم مجاهدت‌های مدافع حرم هم نباشد.

انتهای پیام/ پ