بهارستان10
۱۱:۱۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۹

شهر بهارستان، شهری با جاذبه‌های گردشگری

دریاچه مصنوعی زیتون در دل شهر

روابط عمومی شهرداری شهر بهارستان: دریاچه مصنوعی زیتون، یک دریاچه زیبا، روبروی پارک کوهستان بهارستان اصفهان است که برای گردش و استراحت اهالی شهر و گردشگران ساخته شده است.

حامد مرادیان در گفت و گو با خبرنگار ر آرمان اصفهان،اظهار کرد: دریاچه مصنوعی زیتون در سال ۱۳۷۹ در دامنه ی کوه های جنوبی کلاه قاضی در زمینی به مساحت 8 هکتار شهر توسط شرکت عمران بهارستان ایجاد شده است.

به گفته وی، سادگی و محیط دلپسند و آرام  اطراف این دریاچه مصنوعی، علاوه بر اینکه ظاهری طبیعی و زیبا به آن بخشیده است.

مرادیان با اشاره به  موقعیت کم نظیر این دریاچه در دامنه کوه کلاه قاضی، خاطر نشان کرد: چمن کاری و گل کاری های متنوع و زیبا، آبنما، مبلمان شهری مناسب و وجود وسایل ورزشی و وسایل بازی کودکان، فروشگاه، مراکز خدماتی و سایر  امکانات مطلوب،قایقرانی، موجب استقبال گسترده شهروندان از این محیط دلپسند شده است تا جایی که در فصول مختلف سال، مردم اصفهان و سایر نقاط استان نیز از دریاچه زیتون بهارستان بازدید می کنند.

روابط عمومی شهرداری شهر بهارستان بیان کرد: مجموعه شهرداری، شورای شهر و شرکت عمران شهر بهارستان در سال 1397 با همکاری یکدیگر تصمیم گرفتند برای توسعه و افزایش امکانات رفاهی و تفریحی در راستای خدمت رسانی به مردم  این شهر تلاش بیشتری کنند.

وی همچنین با اشاره به ساخت سکوهای نشیمن روبروی فضای پارک دریاچه زیتون گفت: همراه با ساخت این سکوها و هم چنین افزایش فضای سبز و نصب المان ها فضا را برای گردشگران و مهمان های نوروزی فراهم کرده ایم.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/ گ. ف