33949
۰۱:۲۷ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۹

با همکاری ارتش سوریه:

کشف سلاح های اسرائیلی در مناطق تحت اشغال تروریست ها در دمشق

نیروهای سوریه موفق شدند مقادیر بسیار زیادی تجهیزات نظامی ساخت رژیم صهیونیستی را در مناطق مرکزی غوطه شرقی دمشق کشف کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از آنکه هزاران تروریست به همراه خانواده هایشان، شهرک «حرستا» واقع در غوطه شرقی دمشق را به مقصد استان ادلب ترک کردند، نیروهای متخصص سوری به منظور کشف هسته های خاموش، انبارهای سلاح و تله های انفجاری وارد این منطقه شدند.

شبکه خبری «المیادین» لبنان اعلام کرد: نیروهای متخصص سوری موفق شدند در جریان جسجتوی منطقه به منطقه شهرک حرستا، چند انبار سلاح مربوط به تروریست ها را کشف و ضبط کنند.

بر اساس اعلام خبرنگار شبکه خبری المیادین، نیروهای متخصص سوری توانستند در جریان بررسی انبارهای سلاح کشف شده، مقادیر زیادی تجهیزات نظامی ساخت رژیم صهیونیستی را کشف و ضبط کنند.

رژیم صهیونیستی در هفت سال گذشته به منظور ساقط کردن دولت سوریه، مقادیر زیادی تجهیزات نظامی، مواد غذایی و پزشکی را به تروریست ها در مناطق مختلف این کشور ارسال کرده است.

به گزارش صاحب نیوز، گروهی دیگر از نیروهای متخصص سوری موفق شدند یک بیمارستان بزرگ میدانی مربوط به تروریست ها به همراه زیادی مواد پزشکی را کشف و ضبط کنند.

عملیات خروج تروریست ها و به همراه خانواده هایشان از شهرک های «عربین، زملکا، جوبر و …» همچنان ادامه دارد.

در صورتیکه تروریست ها از شهرک های ذکر شده به طور کامل خارج شوند، تنها شهرک های «دوما و الریحان» در غوطه شرقی می ماند که تحت اشغال گروه های تروریستی است.

انتهای پیام/ المیادین/ ت