طباطبایی نژاد امام جمعه موقت اردستان
۱۵:۲۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۰

امام جمعه موقت اردستان:

حمایت از کالای ایرانی، وظیفه همه مسئولان است

امام جمعه موقت اردستان، گفت: مسئولان در همه قوا وظیفه دارند از کالای ایرانی حمایت کرده و برای حمایت از تولیدات ایرانی، سنگ ها را جلوی پای تولید کنندگان بردارند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: مقام معظم رهبری چند سالی را به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری کردند تا اهمیت موضوع بیشتر مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: موضوع حمایت از کالای ایرانی تا هنگامی که به عنوان یک ارزش و وظیفه انسانی، ملی و شرعی به آن پرداخته نشود؛ راه به جایی نمی برد.

امام جمعه موقت اردستان گفت: هر زمان در موضوع اقتصاد وابسته به خارج شدیم، فرهنگمان نیز وابسته خواهد شد و برای جلوگیری از تحریم باید روی پای خود بایستیم.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه مسئولان در همه قوا وظیفه دارند از کالای ایرانی حمایت کنند، تصریح کرد: برای حمایت از تولیدات ایرانی سنگ ها را جلوی پای تولید کنندگان برداشته و راه را تسهیل کنند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: بیش از 80 درصد قوانین از سال های 40 تا 60 بوده و در موضوع تولید قوانین سختگیرانه ای تصویب شده که باید بازنگری شود.

نائب رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان خاطرنشان کرد: مسئولان منطقه تا می توانند برای تولید کنندگان راه را هموار کنند و انعطاف پذیری بیشتری را در سال حمایت از کالای ایرانی داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان و مردم به عنوان شهروند و به عنوان یک ارزش، کالای ایرانی بخرند.

وی همچنین با اشاره به 12 فروردین روز جمهوری اسلامی گفت: دوازده فروردین نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی است و این انقلاب همیشه پیروز است و از بین رفتنی نیست.

انتهای پیام/صبح اردستان/ پ