صفحه اصلی » اجتماعی » رشد ۱۰ درصدی ورود گردشگران به شهرستان/ بیش از ۵۴۲ هزار گردشگر نوروزی از آثار تاریخی و مذهبی بازدید کردند

فرماندار نطنز خبر داد:

رشد ۱۰ درصدی ورود گردشگران به شهرستان/ بیش از ۵۴۲ هزار گردشگر نوروزی از آثار تاریخی و مذهبی بازدید کردند

فرماندار نطنز، گفت: از ۲۷ اسفند سال گذشته تا پایان سیزدهم فروردین، ۵۴۲ هزار و ۵۰۰ نفر از آثار تاریخی و مذهبی و همچنین از جاذبه های گردشگری بازدید کردند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حسنی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران از رشد ۱۰ درصدی گردشگران و مسافران نوروزی بازدید کننده از اثار باستانی و جاذبه های گردشگری و مذهبی در سطح شهرستان خبر داد.

فرماندار شهرستان نطنز، افزود: از تاریخ ۲۷ اسفند سال گذشته تا پایان سیزدهم فروردین سال جاری ۵۴۲ هزار ۵۰۰ نفر از آثار تاریخی و مذهبی و همچنین از جاذبه های گردشگری بازدید کردند.

وی با بیان این که در طول این مدت ۱۵۲ هزار و ۱۴۹ مسافر و گردشگر در مراکز مختلف اقامت داشته اند، تصریح کرد: هشت هزار و ۶۵۰ نفر در هتل ها و تأسیسات گردشگری، یاز ده هزار و ۳۱۵ نفر در مدارس، یک هزار و ۶۴۰ نفر در خانه مسافر و ۱۳۰ هزار ۵۴۴ نفر در چادرها، زا‌ئرسرای امامزادگان و پارک ها اقامت داشته اند.

حسنی ادامه داد: ۳۷۲ هزار و ۱۸۷ مسافر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تعداد ۷۸ هزار و ۸۷۸ گردشگر از جاذبه های طبیعی بازدید کردند.

وی با بیان این که در ایام تعطیلات نوروزی بیش از ۱۵۹ هزار گردشگر از آثار تاریخی روستای ابیانه بازدید کردند، گفت: یک هزار و ۱۴۷ گردشگر خارجی از ملیت های مختلف در ایام نوروز از روستای تاریخی ابیانه بازدید کردند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ. ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد