صفحه اصلی » اجتماعی » فضای مجازی تنها محدود به تلگرام نیست/ ضرورت فعال سازی استارتاپ ها در سطح شهرستان

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی:

فضای مجازی تنها محدود به تلگرام نیست/ ضرورت فعال سازی استارتاپ ها در سطح شهرستان

نماینده مردم شهرضا و دهاقان با بیان اینکه دنیا به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می کند، گفت: فضای مجازی تنها محدود به تلگرام نیست و در شهرهای بزرگ بسیاری از کارها با استفاده از آن انجام می شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اینکه گمان کنیم فضای مجازی تنها محدود به تلگرام است و از سایر توانمندی های این بخش غافل شویم، نوعی ساده اندیشی و کوتاه فکری است.

وی، با بیان اینکه دنیا به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می کند، عنوان کرد: فضای مجازی تنها محدود به تلگرام نیست و در شهرهای بزرگ بسیاری از کارها با استفاده از آن انجام می شود.

باید پیش از این به فکر طراحی پیام رسان داخلی بودیم

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: باید از سالیان گذشته با فکر طراحی پیام رسان قدرتمند داخلی بودیم تا اکنون با مشکلات کمتری مواجه شویم.

وی، تصریح کرد: پیام رسان های دیگری نیز قبل از تلگرام وجود داشت که فیلتر نشد اما قابلیت های تلگرام باعث شده تا مردم به سمت آن گرایش داشته باشند.

محمودی، عنوان کرد: باید تفکر امنیتی که در برخی مواد وجود دارد و باعث کاهش میل مرد به استفاده از پیام رسان های داخلی می شود تغییر کند.

باید بستر لازم برای ماندگاری نخبگان را فراهم کنیم

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: کشورهای دیگر با ایجاد فضای مناسب نخبگان کشور ما را جذب می کنند بنابراین ما هم باید به جای عمال محدودیت شرایطی را فراهم کنیم تا بسیاری از نخبگان در کشور ماندگار شوند.

محودی، در ادامه افزود: بسیاری از مدیران شبکه های اجتماعی ایرانی هستند بنابراین با ایجاد فضای مناسب در داخل کشور می توان از توان و مهارت آنان استفاده کرد.

وی، اظهار کرد: متأسفانه باوجود تبلیغات گسترده در شهرضا استارتاپ های زیادی وجود ندارد اما در تهران و شهرهای بزرگ استارتاپ های زیادی وجود دارد .

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: فیلترینگ تلگرام در شرایط فعلی باعث بیکاری یا به خطر افتادن بسیاری از مشاغل می شود که ضربه دیگری به اشتغال و اقتصاد کشور است.

محمودی، تأکید کرد: بسیاری از بخشها در بسیاری از کشورها تحت تأثیر فضای مجازی قرار دارد که این یک واقعیت است.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99