سردار-معصوم-بیگی2-3
۱۴:۰۳ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

فرمانده انتظامی استان خبرداد؛

افزایش ۴۰۰ درصدی کشف مواد مخدر در نوروز امسال/ کشف بیش از ۲۹ تن انواع مواد مخدر در سال ۹۶

فرمانده انتظامی استان گفت: سال گذشته بیش از ۲۹ تن انواع مواد مخدر کشف شد که امسال با راه اندازی تیم های ویژه کشف مواد مخدر و تمرکز بر باندها و شبکه های قاچاق میزان کشفیات در نوروز امسال ۴۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.

به گزارش صاحب نیوز؛  سردار مهدی معصوم بیگی در دیدار با فرمانده قرارگاه سیدالشهدا سپاه پاسداران با اشاره به پشتیبانی و حمایت همه جانبه سپاه از نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی سال گذشته فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه خوشبختانه پلیس توانست به یاری خداوند از آوردگاه های سخت عبور کند، خاطرنشان کرد: ناجا ماموریت امنیت جامعه را به نحو احسن به انجام رساند و  عملکرد ماموران پلیس تحسین مردم و مسئولان را نیز به همراه داشت.

وی افزود: سال گذشته بیش از 29 تن انواع مواد مخدر کشف شد که امسال با راه اندازی تیم های ویژه کشف مواد مخدر و تمرکز بر باندها و شبکه های قاچاق میزان کشفیات در نوروز امسال 400 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با قاچاق کالا، عنوان کرد: همچنین با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در بازگرداندن اموال مسروقه به مالباختگان؛ سال گذشته یک هزار و 450 میلیارد ریال اموال مسروقه به مالباختگان مسترد شده است.

سردار معصوم بیگی خاطر نشان کرد: در سال جدید انتظامی استان با یک تحرک و چابکی بیشتری نسبت به قبل آماده انجام ماموریت تامین نظم و امنیت در سطح استان است.

انتهای پیام/ن