صفحه اصلی » مذهبی » بهره مندی روزانه 5 هزار زائر از طرح باب الرضا آستان قدس در راه آهن اصفهان/ 75 هزار زائر از طرح باب الرضا استفاده کردند

رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرضا خبر داد؛

بهره مندی روزانه 5 هزار زائر از طرح باب الرضا آستان قدس در راه آهن اصفهان/ 75 هزار زائر از طرح باب الرضا استفاده کردند

رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرضا با اشاره به اجرای طرح باب الرضا (ع) از سوی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در ایام نوروز، گفت: تاکنون 75 هزار نفر از این طرح در استان استفاده کردند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۴۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن سلطانی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح باب الرضا (ع) از سوی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در ایام نوروز، اظهار کرد: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان برنامه ریزی ها و کارهای اجرایی خود را برای برگزاری هر چه بهتر این طرح آغاز کرده است.

رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرضا با بیان اینکه این طرح از 27 اسفند سال گذشته با همکاری راه آهن اصفهان در استان آغاز شد، بیان کرد: 15 نفر ازخادم یاران خواهر و برادر به خدمت رسانی به زائران حضرت رضا (ع) در ایستگاه راه آهن اصفهان می پرداختند.

وی با بیان اینکه وجود  پرچم متبرک حرم مطهر رضوی باعث ایجاد حال و هوای بسیار معنوی شده است، گفت: یکی از برنامه های در نظر گرفته شده در ایستگاه راه آهن غرفه ویژه کودکان است که در این غرفه نیز کودکان به  رنگ آمیزی و نقاشی با موضوع حضرت رضا (ع) می پردازند و پس از آن جوایزی دریافت می کنند.

سلطانی، غرفه پاسخگویی به سوالات شرعی را از دیگر غرفه های در نظر گرفته شده این طرح دانست و خاطر نشان کرد: برپایی نماز جماعت، مشاوره های سبک زندگی اسلامی و تبیین منشور هفت گانه مقام معظم رهبری در این رابطه از جمله اقدامات انجام شده در این طرح است.

رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرضا با بیان اینکه به طور میانگین روزانه پنج هزار نفر از زائران حضرت رضا (ع) با استقبال خادم یاران امام رضا(ع) در استان بدرقه می شوند، تصریح کرد: تا به امروز بالغ 75 هزار نفراز برنامه های طرح باب الرضا (ع) در ایستگاه راه آهن اصفهان استفاده کرده اند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99