sarhangfasihi01
۱۷:۲۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶

فرمانده بسیج سمیرم:

تعصب خرید کالای ایرانی باید یک فرهنگ شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم بر لزوم تعصب خرید کالای ایرانی برای رونق اقتصادی کشور تاکید کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ جواد فصیحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سمیرم خبر، با تبریک سال ۹۷ اظهار کرد: مقام معظم رهبری همچون سال‌های گذشته راه اعتلای کشور را با پیام نوروزی اعلام کرد و حمایت از کالای ایرانی را یک تکلیف دانست.

سرهنگ جواد فصیحی با تأکید بر تکیه‌بر توان داخلی ابراز کرد: استفاده و به‌کارگیری جوانان در میدان‌های مختلف مخصوصاً عرصه مدیریتی پرچم استقلال، عزت و عزمت ایران را برافراشته‌تر از گذشته خواهد کرد.

وی بر خرید کالاهای ایرانی تاکید کرد و ادامه داد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری در سخنان روشنگرانه خود در ابتدای سال فرمودند باید تعصب خرید کالای ایرانی همانند تعصب رنگ قرمز و آبی در بین جوانان شود.

فصیحی تولیدکننده، مصرف‌کننده، دولت و رسانه را چهار رکن اساسی برای عملی شدن شعار سال برشمرد و گفت: نقش رسانه‌ها از دیگر ارکان برای دعوت مردم و کاهش سیاه نمایی‌ها از همه مهم‌تر است.

وی آگاهی از داشته‌ها و ثروت ملی را یک اصل الزامی برای ترغیب مردم به خرید کالای داخلی عنوان کرد و افزود: مسئولان طبق منویات مقام معظم رهبری باید دست از کم‌کاری‌ها بردارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم خاطرنشان کرد: همه مسئولان و مردم  اقتصاد مقاومتی را با رویکرد محرومیت‌زدایی بکارگیرند و امروز زمان آن رسیده دست از قبیله گرایی سیاسی و جناح‌بندی‌ها برداشته و برای تقویت اقتصاد ملی هم‌صدا شویم.

وی گفت: باید در عمل اتکا به نفت را کاهش داد و با سبک زندگی ایرانی اسلامی از تجمل‌گرایی و اسراف گری دوری کرد.

سرهنگ فصیحی خواسته مردم سمیرم از مسئولان را نگاه به ظرفیت‌های شهرستان خواند و گفت: سمیرم در زمینه گردشگری و صنایع تبدیلی فرصتی استثنایی داراست که باید به آن توجه جدی شود.

 

انتهای پیام/ گ. ف