13960614000809_Test_PhotoH
۲۰:۱۷ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس و فرماندار شهرستان:

مردم از تبعیض در ادارات ناراضی هستند/ مسئولان در نقاط مختلف شهر حضور پیدا کنند

 نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از حضور مسئولان در بین خود خوشحال می شوند، گفت: مسئولان در نقاط مختلف شهر حضور پیدا کنند، در بین مردم باشند و حرف آنان را بشنوند،

به گزارش صاحب نیوز؛ سید محمدجواد ابطحی عصر امروز در دیدار نوروزی با مسئولان شهرستان با اشاره به اینکه رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بزرگترین خدمت را خدمت به محرومان و پابرهنگان جامعه می دانست، اظهار کرذ: نباید در ادارات شهرستان اربابرجوع برای پیگیری مشکلات خود معطل شوند و مردم از تبعیض در ادارات و وضعیت بی عدالتی در رسیدگی به امور اداری ناراحت هستند.

 نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از حضور مسئولان در بین خود خوشحال می شوند، افزود: مسئولان در نقاط مختلف شهر حضور پیدا کنند، در بین مردم باشند و حرف آنان را بشنوند، شهرداران باید به نقاط محروم شهرستان توجه بیشتری داشته باشند و بودجه های شوراهای اسلامی در تمام نقاط شهر تقسیم و نگاه ویژه ای به نقاط محروم شود.

وی اضافه کرد: دشمن می خواهد به نارضایتی ها دامن بزند و مسئولان شهرستان که کارگزاران نظام هستند نباید اجازه دهند که چنین اتفاقی رخ دهد و با تدبیر مشکلات مردم را حل کنند، مسئولان باید در کار خود سعه صدر داشته باشن.

همچنین فرماندار شهرستان خمینی شهر در ادامه گفت:  از مسئولان خمینی شهر انتظار می رود در کارگروه های تخصصی که در طول سال برگزار می شود به موضوعات و مشکلات مردم رسیدگی کنند و به طور ویژه موضوعات اقتصادی و معیشتی مردم با برنامه پیگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید با مردم زندگی کنند و نباید خود را از مردم جدا کرد، افزود: مسئولان شهرستان خمینی شهر باید در مصلی های نمازجمعه حضور مستمر پیدا کنند و پای حرف های مردم نشسته و مردم نیز باید حضور مسوولان در بین خود را حس کنند.

محمود مسلم زاده با اشاره به اینکه جلسات شورای اداری شهرستان باید با دستور کار بررسی شود و مصوبات پیگیری شود، اضافه کرد: بدون برنامه نمی توان به اهداف مدنظر در شهرستان رسید و باید کارشناسان دستگاه های اجرایی برنامه های هدفمند را پیش بینی کنند.

انتهای پیام/ قلمکده