مهدی-نزاد
۱۴:۴۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۷

امام جمعه خور:

افزایش ۵۰درصدی نقدینگی دولت اثری در زندگی مردم نداشته است

امام جمعه خور گفت: افزایش ۵۰ درصدی نقدینگی دولت که باید کام مردم را شیرین کند، هیچ اثری در زندگی مردم نداشته است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه شهر خور با اشاره به اظهارات اخیر ولیعهد عربستان سعودی در مورد به رسمیت شناختن رژیم غاصب صهیونیستی، اظهار کرد: ویژگی ها و خصوصیات رژیم اسراییل در بن سلمان و حکومت عربستان مشاهده می شود، کسی که خودش را خادم الحرمین می داند، در واقع خائن الحریمین است که رژیم کودک کش صهیونیستی را به رسمیت می شناسد.

امام جمعه خور ضمن محکوم کردن نسل کشی مردم مظلوم فلسطین، افزود: اتفاق هایی که در حال رخ دادن است و دست و پا زدن های رژیم صهیونیستی، نشان از آن دارد که این رژیم به پایان عمر خود رسیده و برای بقا دست به هر کاری می زند.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها از سال ٢٠٠٧ میلادی پس از شکست های بزرگ در هر جای جهان، امروز عصبانی اند و نقشه دارند با تکیه بر نیروهای نفوذی خود در داخل کشور به مقصود خود دست یابند.

خطیب جمعه خور خاطرنشان کرد: آن ها که از راه جنگ به جایی نرسیده اند، قصد نفوذ در پست های بالای حاکمیتی ایران را دارند ولی مردم ایران همیشه ثابت کرده اند که هیچ گاه گول نقشه های دشمن را نخواهند خورد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به دیدار رئیس جمهور با جمعی از مدیران دولتی در روزهای آغازین سال جدید، با انتقاد از برخی سخنان رئیس جمهور،گفت: هیچگاه فیلتر کردن تلگرام کام مردم را تلخ نمی کند، کام مردم زمانی تلخ می شود که دولت قانون شفافیت دریافتی های مدیران را که باید تا پایان سال 96 اجرایی می شد انجام نداده باشد.

وی افزود: شاهد آن هستیم که افزایش پنجاه درصدی نقدینگی دولت که باید کام مردم را شیرین کند، هیچ اثری در زندگی مردم نداشته است.

امام جمعه خور با اشاره به اهمیت حمایت از کالای داخلی، افزود: بیش از ۶٠درصد از واردات کشور، کالایی است که نمونه آن در داخل تولید می شود اما دولت همچنان درحال وارد کردن کالای خارجی است.

انتهای پیام/سفیرخور/ن