صفحه اصلی » سیاسی » اختلافات داخلی به منافع کشور آسیب می‌زند

امام جمعه شهرضا:

اختلافات داخلی به منافع کشور آسیب می‌زند

امام جمعه شهرضا گفت: دشمنان خارجی هیچگاه از اقدامات خصمانه علیه جمهوری اسلامی دست بر نمی دارند اما در این شرایط دیگر جایی برای اختلافات داخلی که به منافع کشور آسیب می زند، وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا مهمترین وظیفه همه افراد جامعه است.

وی، با اشاره به درپیش بودن سالروز شهادت سپهبد صیاد شیرازی، عنوان کرد: امنیت و اقتداری که نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن برخوردار است مرهون خون شهدا و ایثارگری آنان است.

امام جمعه شهرضا، بیان کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران از احترام زیادی در بین مردم برخوردار هستند و همین مسئله نشانه پایبندی مردم به اصول انقلاب است.

حجت الاسلام یعقوبی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به شعار سال 97 عنوان کرد: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی مشروط به همکای مردم و مسئولان است.

وی، تصریح کرد: تولیدکنندگان باید کالای باکیفیت تولید کنند و مردم هم باید تلاش کنند تا جاییکه امکان دارد از محصولات ساخت ایران استفاده کنند.

امام جمعه شهرضا، تأکید کرد: اگر خواستار تقویت اقتصاد داخلی هستیم باید از کالای ایرانی و محصولات کارخانجات کشور حمایت کنیم.

حجت الاسلام یعقوبی، در بخش دیگری از سخنان خود، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به رهبری امریکا همه تلاش خود را برای ضربه زدن به منافع کشور و مردم ایران به کار می گیرند.

وی، ادامه داد: دشمنان اگر اقدامات ضد نظام انجام می دهند جای تعجب وجود ندارد چون انان دشمن هستند و طبیعت وجودی آنان اقدامات خصمانه است، اما در این شرایط دیگر نباید در داخل کشور اختلافات وجود داشته باشد.

امام جمعه شهرضا، در بخی دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: شرکت در نماز جمعه نشانه پایبندی به ارزش های نظام اسلامی است بنابراین همه افرادی که مدعی انقلابی بودن هستند، باید در نماز جمعه شرکت کنند.

حجت الاسلام یعقوبی، تأکید کرد: فردی نمی تواند ادعای انقلابی بودن داشته باشد اما در نماز جمعه که تنها نهاد ولایت و رهبری در هر شهرستان است، شرکت نکند.

وی، تصریح کرد: همه هفته مردم ولایتمدار و شهیدپرور در نماز جمعه شرکت می کنند و به این وسیله پایبندی خود را به ارزش های نظام نشان می دهند.

امام جمعه شهرضا، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از تحولات منطقه، عنوان کرد: عربستان سعودی به عنوان محور شرارت در منطقه تلاش می کند تا با هر وسیله ممکن با جمهوری اسلامی مقابله کند.

حجت الاسلام یعقوبی، تصریح کرد: اقدامات و سخنان ولیعهد عربستان سعودی نشان می دهد که سران این کشور به دنبال ایجاد اختلاف بین کشورهای مسلمان و ایجاد منطقه نفوذ برای اسراییل هستند.

وی، بیان کرد: سود حاصل از اختلافات کشورهای مسلمان منطقه برای اسراییل است، سران رژیم صهیونیستی بیش از هرکس دیگری از وضعیت موجود خوشحال و راضی هستند.

امام جمعه شهرضا، تأکید کرد: رهبران فلسطین اشغالی به این نتیجه رسیده اند که تنها راه پیروزی در برابر اقدامات خصمانه اسراییل و رژیم صهیونیستی استقامت و یستادگی است.

حجت الاسلام یعقوبی، عنوان کرد: کشتار گسترده مردم مظلوم فلسطین در روز زمین توسط عوامل رژیم اشغالگر قدس نشان از کینه توزی آنان و دشمنی سراییل با اسلام و مسلمانان است.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99