1396062915463474811985374
۱۶:۰۷ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۸

رئيس پليس راه اصفهان خبرداد؛

۲ کشته و یک مجروح بر اثر واژگونی یک خودرو زانتیا در محور نایین-اردستان/ واژگونی سواری دوو ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه سواری زانتیا در محور نائین -اردستان و فوت دو نفر و مجروح شدن فرد دیگری خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین پورقیصری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به واژگونی یک دستگاه زانتیا، اظهار کرد: ماموران پلیس راه اصفهان-نائین در ساعت 18 و 25 دقیقه روز گذشته از واژگون شدن یک دستگاه سواری زانتیا در محور نائین -اردستان خبرداد.

رئیس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه در اثر این حادثه دو نفر از سرنشینان در دم فوت کردند، عنوان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

وی با بیان اینکه رانندگانم هنگام رانندگی از عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: رانندگان هنگامی که احساس خستگی و خواب آلودگی دارند در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی رانندگی کنند.

سرهنگ پورقیصری همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری دوو در محور کوهپایه -سجزی و فوت یک نفر و مجروح شدن دو نفر دیگر خبر داد و گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری  دوو ، در محور کوهپایه -سجزی، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

این مسئول عنوان کرد: متاسفانه در اثر این حادثه راننده سواری دوو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و دو سرنشین آن مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ پورقیصری افزود: کارشناسان پلیس راه ، علت وقوع این حادثه رانندگی را  عدم  توجه به جلو توسط راننده اعلام کرده اند.

انتهای پیام/ن