82846769-72208753
۱۳:۵۵ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

سرپرست اداره اوقاف شهرستان کاشان خبرداد؛

حضور ۲۰۳ هزار زائر در مراسم تحویل سال نو ۳۰ بقعه متبرکه کاشان/ برپایی خیمه معرفت در ۱۴بقعه متبرکه کاشان

سرپرست اداره اوقاف شهرستان کاشان گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری ۲۰۳ هزار و ۴۰ نفر مسافر و زائر در مراسم تحویل سال نو در ۳۰ بقعه متبرکه کاشان شرکت کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی حافظیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری ۲۰۳ هزار و ۴۰ نفر مسافر و زائر در مراسم تحویل سال نو در ۳۰ بقعه متبرکه کاشان شرکت کردند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان با اشاره به اسکان شش هزار و 210 نفر را در زائرسرای بقاع متبرکه کاشان، تصریح کرد: بالغ بر 22 هزار نفر از خدمات اسکان موقت در بقاع متبرکه کاشان استفاده کردند.

وی به برپایی خیمه معرفت در ۱۴بقعه متبرکه کاشان اشاره کرد و گفت: ۱۰ هزار و ۱۰۰ نفر نیز در غرفه سمعی بصری بقاع متبرکه حضور یافتند.

حافظیان از حضور شش مبلغ زبان دان برای میزبانی از مسافران و توریست های خارجی در ایام نوروز خبرداد و گفت: حدود ۳۰ مبلغ بومی در بقاع متبرکه و خیمه ها مستقر بودند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: بقاع متیرکه سلطان امیراحمد(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) فین و همچنین مسجد آقابزرگ از حدود دو هزار و 100 توریست خارجی در این ایام میزبانی کردند.

انتهای پیام/ن