158426
۱۱:۱۱ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰

سرپرست حوزه هنری آران و بیدگل:

اعلام برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در آران و بیدگل/ هنر ارزشی و فاخر باید در جامعه تبلیغ و ترویج شود

سرپرست حوزه هنری آران و بیدگل گفت: برگزاری شب خاطره همراه با رونمایی از کتاب «مگر شما ایرانی نیستید» اثر تالیفی نویسنده آران و بیدگلی عباس رئیسی با موضوع دفاع مقدس از جمله برنامه‌های ویژه هفته هنر انقلاب اسلامی در آران و بیدگل است.

حمیدرضا خلیلی در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی از اجرای ویژه برنامه‌های حوزه هنری شهرستان در این هفته خبر داد و اظهار کرد: حوزه هنری در هفته هنر انقلاب اسلامی با برگزاری برنامه‌های فرهنگی تلاش می کند هنر ارزشی و فاخر را در جامعه تبلیغ و ترویج کند.

سرپرست حوزه هنری آران و بیدگل اضافه کرد: برگزاری شب خاطره همراه با رونمایی از کتاب «مگر شما ایرانی نیستید» اثر تالیفی نویسنده آران و بیدگلی عباس رئیسی با موضوع دفاع مقدس از جمله برنامه‌های ویژه این هفته است که ۲۱ فروردین بعد از نماز مغرب و عشا در کانون شهید بنی طبا برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: نمایشگاهی از آثار صنایع دستی هنرمندان این خطه، ۲۰ تا ۲۵ فروردین با همکاری انجمن صنایع دستی آران و بیدگل در محل حوزه هنری شهرستان برپا می شود که بازدید از این نمایشگاه برای عموم علاقه مندان آزاد است.

خلیلی بیان کرد: نشست هم اندیشی خوشنویسی با همکاری انجمن خوشنویسان آران و بیدگل در دفتر حوزه هنری آران و بیدگل نیز از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود.

سرپرست حوزه هنری آران و بیدگل با بیان این که هنزمندان شهرستان دیداری نیز با امام جمعه آران و بیدگل در این هفته خواهند داشت، عنوان کرد: دیدار با خانواده تعدادی از شهدای هنرمند شهرستان، اجرای سرود انقلاب، برگزاری شب شعر انجمن جوان کویر و برگزاری نشست انجمن ادبی هلال نیز برای این هفته در نظر گرفته شده است.

۲۰ تا ۲۷ فروردین هر سال به مناسبت سالگرد سید شهیدان اهل قلم و هنرمند متعهد و انقلابی شهید آوینی هفته هنر انقلاب اسلامی نامگذاری شده است.

انتهای پیام/گ.ف