صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
Untitled7-330x220-300x200
۲۲:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰

معاون آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن استان:

برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در برخوار

معاون آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن از برگزاری یازدهمین مرحله استانی همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی (با موضوع قرآن و استکبار ستیزی) در دانشکده علوم قرآنی اصفهان (دولت آباد) خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مرحله استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی (با موضوع قرآن و استکبار ستیزی)، فردا سه شنبه از ساعت ۱۱:۱۵ تا ۱۳:۰۰ در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی اصفهان (دولت آباد) برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن استان اصفهان از برگزاری مرحله استانی یازدهمین همایش پژوهش‌های قرآنی با موضوع «قرآن و استکبارستیزی» در این دانشگاه خبر داد.
محمدرضا سعادت‌نیا، معاون آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن استان اصفهان، اظهار کرد: همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همه ساله به‌ همت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با پرداختن به موضوعات مختلف برگزار می‌شود.
وی افزود: امسال برای اولین بار، بخش استانی نیز برای این همایش تعریف شده که بر اساس آن دانشگاه علوم و معارف قرآن هر استان متولی دریافت مقالات، داوری و اعلام مقالات برتر در استان خودشان هستند.
وی با بیان اینکه امسال یک هزار و ۱۵۰ مقاله با موضوع قرآن و استکبار ستیزی به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، بیان کرد: دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه‌های مختلف استان اصفهان نیز با ارائه ۷۱ مقاله در برگزاری این همایش مشارکت پیدا کرده‌اند که از این تعداد مقاله، پنج اثر به عنوان مقاله برتر برای تجلیل در همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی که ۲۹ فروردین‌ماه در تهران برگزار خواهد شد، معرفی می‌شوند.
سعادت‌نیا در خصوص انتخاب موضوع استکبار ستیزی برای برگزاری این همایش بین‌المللی گفت: استکبارستیزی یکی از مقولات مهم و معرفتی مورد توجه قرآن و روایات اهل بیت(ع) است که متاسفانه این مقوله مهم برای جوامع اسلامی مغفول مانده و نیاز است که برای آحاد مسلمین در کشورهای مختلف تبیین شود.
بر اساس این گزارش، یازدهمین همایش پژوهش‌های قرآنی روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین‌ماه از ساعت ۱۱ با ارائه ۳ مقاله برتر در دانشگاه علوم و معارف قرآن استان اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام / ت

دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد