صفحه اصلی » اجتماعی » خیران سرمایه بزرگ اجتماعی هستند/ بی‌توجهی مسئولان کشوری به آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش سمیرم:

خیران سرمایه بزرگ اجتماعی هستند/ بی‌توجهی مسئولان کشوری به آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش سمیرم، خیران مدرسه ساز را سرمایه بزرگ اجتماعی دانست و اظهار کرد: جلب رضایت و اعتماد خیران یک وظیفه است.

تاریخ انتشار: ۲۲:۲۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ جلسه هیئت مدیره خیران مدرسه ساز با حضور جمعی از مسئولان و خیران در آموزش و پرورش شهرستان سمیرم برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در اولین جلسه خیران مدرسه ساز شهرستان سمیرم از عدم توجه مسئولان کشوری به آموزش و پرورش گلایه کرد و گفت: تشکیل مجمع خیران مدرسه‌ساز یک فرصت جدید برای استفاده از بنیاد برکت به شمار می‌آید.

وی خیران مدرسه ساز را یک فرصت و سرمایه بزرگ اجتماعی دانست و گفت: با توجه به فراز و نشیب های فراوان آموزش و پرورش با جلب اعتماد و رضایت خیران می توان بهتر از گذشته به فرزندان این مرز و بوم خدمت کرد.

معاون مشارکت های اداره کل نوسازی استان اصفهان هدف اصلی شورای آموزش و پروش را استفاده از ظرفیت تمامی ارگان‌ها جهت پیشبرد برنامه‌های تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: آموزش‌وپرورش به‌تنهایی قادر به رفع مشکلات مختلف نبوده و باید از پتانسیل همه ارگان ها و مردم در این زمینه استفاده کنیم.

محسن جعفرپور گفت: امیدواریم گام خوبی برای جذب خیران سمیرمی ساکن شهرستان های دیگر برداشته تا بزودی فضاهای آموزشی این منطقه به استاندارد های لازم برسند.

اردیبهشت سال جاری کلنگ زنی شش واحد آموزشی و افتتاح ۲ واحد آموزشی با حضور مسئولان استان و شهرستان توسط مجمع خیران و بنیاد برکت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد