139210011413225911782224
۰۹:۱۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز خبرداد؛

نصب گلدسته های بقعه متبرک امامزاده میر احمد(ع) نطنز/ لزوم کمک خیران برای کاشی کاری گدسته ها

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت: گلدسته های امامزاده میر احمد(ع) نطنز با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال به منظور تکریم و زیبا سازی و توسعه این بقعه متبرکه جلیل القدر ساخته و نصب شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام مرتضی اکبری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت تکریم بقاع متبرکه در سطح جامعه، اظهار کرد: گلدسته های امامزاده میر احمد(ع) نطنز به منظور تکریم و زیبا سازی و توسعه این بقعه متبرکه جلیل القدر ساخته و نصب شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز با بیان اینکه این دو گلدسته در مدت چهار ماه ساخته شده است، خاطرنشان کرد:  این گلدسته ها با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال ساخته شده که بخشی از هزینه ها را یکی از خیران نیکوکار و بخش دیگر را اهالی روستای کندز پرداخته کرده اند

وی ارتفاع هر کدام از این گلدسته ها را ۲۱ متر دانست و گفت: برای کاشی کاری این گلدسته ها نیز اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است که امیدوارم با کمک خیران این اعتبار نیز تامین شود.

حجت الاسلام اکبری با بیان اینکه این گلدسته ها در زمینی به مساحت ۱۲۰ متر مربع ساخته شده اند، خاطرنشان کرد: آستان مقدس امامزاده میراحمدسادات (ع) از بقاع متبرک شهرستان است که در روستای جاریان دهستان کرکس بخش مرکزی واقع شده است.

انتهای پیام/ن