139308241912362534090084
۰۹:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

پس از سه سال وقفه:

نمایشگاه بین المللی کتاب اصفهان پاییز امسال برگزار می شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب اصفهان در پاییز امسال خبرداد.

به گزارش صاحب نیوز؛ علی یارمحمدیان در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان پس از سه سال وقفه، اظهار کرد: این نمایشگاه بر اساس هماهنگی‌های انجام شده میان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با بیان اینکه توافق‌های اولیه برگزاری این نمایشگاه در دیدار مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان انجام شده است، عنوان کرد: جزئیات برگزاری این نمایشگاه در آینده نزدیک تدوین شده و اطلاع‌رسانی شود.

وی با بیان اینکه آخرین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در استان اصفهان تابستان سال ۹۴ برگزار شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته با جدیت در تلاش برای برگزاری نمایشگاه کتاب با هر شرایط ممکن بودیم تا قدمی در راه توسعه و اعتلای فرهنگی مردم استان اصفهان برداشته شود؛ با این وجود، امکان برگزاری این نمایشگاه میسر نشد.

یارمحمدیان با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری این نمایشگاه در سال جاری، عنوان کرد: این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۵ مهرماه و در هفت روز کاری برگزار شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با بیان اینکه این شرکت هیچ‌گونه نگاه تجاری به برگزاری نمایشگاه کتاب ندارد، تاکید کرد: روال قانونی برای برگزاری نمایشگا‌ه‌ها این است که شرکت نمایشگاه‌ها مکان مورد نیاز برای برگزاری رویدادها را به صورت اجاره در اختیار برگزار کنندگان قرار می‌دهد اما بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی، فضای نمایشگاه کتاب بدون اینکه هیچ هزینه‌ای دریافت شود، در اختیار اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ن