صادقی
۱۳:۱۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

بسیج نقش موثری در ایجاد روحیه جهادی و انقلابی در ادارات دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بسیج نقش موثری در ایجاد روحیه جهادی و انقلابی در ادارات دارد و موجب افزایش بهره وری کارکنان در مجموعه های اداری می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی صبح امروز در اولین جلسه شورای بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان که در سال جدید تشکیل شد اظهار کرد : بسیج ادارات نقش موثری در ایجاد روحیه جهادی و انقلابی در ادارات دارد و همچنین بسیج ادارات در ارتقای سیستم های اداری کشور و افزایش بهره وری کارکنان نقش مهم و اساسی را می تواند ایفا کند.

وی در ادامه با اشاره به اهداف بسیج کارمندان ابراز کرد: مهمترین هدف انقلاب اسلامی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است که لازمه آن به فرموده مقام معظم رهبری(دامت برکات) این است که جامعه اسلامی نمونه و الگو را بسازیم و لازمه آن دولت اسلامی مطلوب است که بسیج ادارات در این راستا نقش کلیدی و مهمی را ایفا می کند.

حجت الاسلام صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: برای اجرای برنامه های بهتر به منظور ارتقاء فعالیت های بسیج در پایگاه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با هدف تقویت روحیه جهادی و همچنین ترویج فرهنگ بسیجی در این اداره باید یک برنامه منسجم توسط شورای فرهنگی و ورزشی پایگاه بسیج برای سال جدید تهیه شود.

وی ادامه داد: همچنین در سال جدید باید زمینه برای جذب حداکثری کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه در پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه برنامه ریزی و اقدامات لازم توسط شورای این پایگاه اجرا شود.

انتهای پیام/ن