صفحه اصلی » ورزشی » چهار خانه ورزش روستایی در تیران و کرون راه اندازی شد

با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان؛

چهار خانه ورزش روستایی در تیران و کرون راه اندازی شد

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در تیران و کرون چهار خانه ورزش روستایی روستاهای حسن آباد آبریزه، جعفر آباد، چشمه احمد رضا و دره بید را افتتاح کرد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۴۵ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم افتتاح چهار خانه های ورزش روستایی و بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان تیران و کرون امروز با حضور محمد سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، فرماندار، نماینده مجلس و مسئولان شهرستان برگزار شد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در ابتدا با فرماندار و نماینده مردم شهرستان تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی دیدار و در مورد مسائل و مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان به گفت وگو پرداخت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون پیرامون برگزاری این برنامه اظهار کرد: جمعیت زیادی در روستاهای شهرستان تیران و کرون ساکن هستند که به دلیل کمبود امکانات و فاصله زیاد با مرکز شهرستان از امکانات ورزشی محروم بودند.

مهدی مرادی با اشاره به کمبود امکانات اماکن ورزشی در سطح روستاها، گفت: اجرای طرح ورزش محله محور ویژه روستائیان با احداث خانه های ورزش روستایی در سطح شهرستان تیران و کرون ضرورتی مهم به شمار می رود.

وی افزود: مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در تیران و کرون چهار خانه ورزش روستایی روستاهای حسن آباد آبریزه، جعفر آباد،  چشمه احمد رضا و دره بید را افتتاح کرد و در ادامه از پناهگاه دالانکوه بازدید کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاطرنشان کرد: این خانه های ورزش روستایی به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون، هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان، بخشداران و دهیاران روستاها احداث و به تشک تاتامی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، شطرنج و دارت تجهیز شده اند.

انتهای پیام/ پ

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد