صاحب نیوز

مهدی-نژاد

امام جمعه خور:

ترک بدی‌ها و رسیدن به فضائل اخلاقی از بزرگترین هدف‌های بعثت است/ عدم اعتماد دولتمردان به نیروهای داخلی، علت مشکلات اقتصادی است

امام جمعه خور با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز بعثت نبی مکرم اسلامی، آن را راهی برای نجات انسان ها از گمراهی دانست.

کدخبر: 878928
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ @ ۱۵:۱۹


به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه شهر خور بعثت را راهی پر نور برای رشد و ترقی بشریت دانست و اظهار کرد: بعثت ظهور شاهراه جدید مقابل انسان ها برای دستیابی به تعالی است

امام جمعه خور افزود: دست کشیدن از بدی ها و رسیدن به فضائل اخلاقی از بزرگترین هدف های بعثت است که برای همه مردم جهان دیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: این که ما دم از دین و مذهب و امام زمان(عج) می زنیم، آبروی تمام ملت های مسلمان در کشور های اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به تهدید های اخیر آمریکا علیه سوریه، گفت: علت توطئه های امروز دشمن و بسیج خود در خاورمیانه علیه ایران این است که آن ها از قدرت روز افزون نظام اسلامی در منطقه هراس دارد و به کوری چشم دشمنان نظام اسلامی این قدرت روز به روز افزایش خواهد داشت.

وی علت مشکلات اقتصادی به وجود آمده در کشور را عدم اعتماد دولتمردان به نیروهای داخلی دانست و افزود: اعتماد کردن به نسخه بیگانگان به جای نسخه ذاخلی مشکل آفرین شده است، امروز مسئولان در کارها شعار تکیه بر نیروی داخلی می دهند ولی در عمل کالای خارجی وارد می کنند.

خطیب جمعه خور ضمن گرامیداشت فرارسیدن اعیاد شعبانیه، با اشاره به فلسفه بوجود آمدن سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی(ره)، گفت: حفظ نظام اسلامی و دستاورد های انقلاب اسلامی، فلسفه وجودی سپاه پاساداران است.

وی افزود: هرجا احساس شود که آرمان های انقلاب و نظام اسلامی با تهدیدی مواجه شده است، چه تهدید نظامی چه اقتصادی، وظیفه سپاه پاسداران است که در برابر تهیدی بایستد.

 

انتهای پیام/ پ