IMG_20180413_233545_475
۰۸:۵۷ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۵

تحولات جهان اسلام:

اعتراض مردم بحرین به تشدید حصار منزل آیت الله «عیسی قاسم»+ فیلم

ده ها تن از ساکنان مناطق مختلف بحرین در اعتراض به تشدید حصار منزل آیت الله «عیسی قاسم»، تظاهرات گسترده ای برپا کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ نیروهای رژیم آل خلیفه در تازه ترین جنایت خود، حلقه حصار خانگی آیت الله «عیسی قاسم»، رهبر شیعیان این کشور را تنگ تر کردند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه های انقلابی اعلام کرد: نیروهای امنیتی آل خلیفه به دستور دادگاه رژیم، با قراردادن ده ها بلوک در اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم، حصار خانگی وی را تشدید کردند.

هم زمان با این اقدام غیر اخلاقی، گروه های انقلابی و علما از مردم درخواست کرده اند که نسبت به این اقدام سکوت نکنند.

ده ها تن از ساکنان شهرهای مختلف بحرین از جمله «المصلی»، به درخواست گروه های انقلابی و علما به خیابان ها ریختند و علیه رژیم آل خلیفه شعار دادند.

تطاهرکنندگان با سردادن شعارهای «روح و جان ما فدای عیسی قاسم، زنده باد فقیه»، حمایت کامل خود را از این عالم عالیقدر اعلام کردند.

تظاهرکنندگان همچنین با سردادن شعارهای ضد آل خلیفه، این رژیم را مسئول عواقب این اقدام غیر اخلاقی دانستند.

دریافت فیلم:

بر اساس اطلاعات منتشر شده، برخی از تطاهرکنندگان از سازمان های حقوق بشر درخواست کرده اند که نسبت به این جنایت های رژیم سکوت نکنند و هرچه سریع تر به حصار خانگی آیت الله عیسی قاسم پایان دهند.

خبرنگار سایت خبری المیدان اعلام کرد: گروه های انقلابی با انتشار بیانیه، از مردم درخواست کرده اند که به تظاهرات خود تا آزادی کامل آیت الله عیسی قاسم ادامه دهند.

دادگاه رژیم آل خلیفه ۳۲۸ روز است که آیت الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پول شویی در خانه حبس کرده است و اجازه خروج از منزل را به وی نمی دهد.

انتهای پیام/ المیدان/ت.ه