2377321
۱۰:۴۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

مسئول اداره پیش بینی هواشناسی اصفهان خبرداد؛

بارش ها در راه اصفهان/ احتمال آب گرفتگی معابر استان

مسئول اداره پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: بارش هایی را در سطح استان اصفهان از امروز تا اواخر هفته شاهد خواهیم بود که امکان دارد در برخی از نقاط آب گرفتگی در مسیرها اتفاق بیفتد.

حسن خدابخش در گفت و‌گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: پیش بینی شده است که ارتفاعات مناطق غربی و شمالی استان اصفهان بارش برف را تجربه کنند و فردا هم در استان وضعیت نیمه ابری تا ابری و گاهی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید خواهیم داشت.

مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: صبح روزهای سه شنبه و چهارشنبه مه بیشتری پدیدار می شود که با توجه به کاهش دید بهتر است رانندگان دقت بیشتری کنند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بارش هایی را در سطح استان اصفهان از امروز تا اواخر هفته شاهد خواهیم بود که امکان دارد در برخی از نقاط آب گرفتگی در مسیرها اتفاق بیفتد.

با اشاره به وضعیت جوی هوای اصفهان اظهار داشت: کمینه دمای هوا در 24 ساعت آینده در اکثر نقاط استان یک تا دو درجه کاهش خواهد داشت.

همچنین بر اساس اعلام ایستگاه ازن سنجی اصفهان دما 9 درجه و و میزان رطوبت 93 است که در حال حاضر چادگان با 4 درجه و وضعیت جوی ابری خنک ترین مرکز است.

انتهای پیام/گ.ف