1200px-Shahreza_shrine
۱۰:۵۱ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خبرداد؛

بازدید ۷۰۰ دانش آموز جنوب استان اصفهان از آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع)

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا گفت: ۷۰۰ دانش آموز همزمان با برگزاری مسابقات قرآن کریم دانش آموزان جنوب استان اصفهان از آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) بازدید کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد عرب در گفت و گو با خبرنگاران در رابطه با اقدامات فرهنگی انجام شده در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع)، اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم دانش آموزان منطقه جنوب استان اصفهان با همکاری آستان و اداره اموزش و پرورش شهرستان شهرضا در دانشگاه آزاد شهرضا برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا با اشاره به شرکت بالغ بر 700 دانش آموز در این دوره از مسابقات، عنوان کرد: این دانش آموزان دختر و پسر از دو دوره متوسطه اول و دوم در این مسابقات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه شش شهرستان جنوب استان اصفهان در این مسابقات شرکت کردند، عنوان کرد: دانش آموزان در رشته های حفظ قرآن کریم، قرائت،  تفسیر قرآن و اذان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

عرب خاطرنشان کرد: مراسم استقبال از شرکت کنندگان در این مسابقات در جوار حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد که در حاشیه این مراسم نیز با برپایی غرفه امام شناسی دانش آموزان با مقام شامخ امامزادگان بیش از پیش آشنا شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا از جمله دیگر غرفه های برپاشده برای استقبال از دانش آموزان را غرفه های کتاب، حجاب و عفاف و پاسخگویی به مسائل شرعی معرفی کرد و گفت: این غرفه ها با حضور مبلغان مذهبی و با تدابیری که انجام شد در حاشیه محل برگزاری این مسابقات و به همت آستان مقدس امامزاده شاهرضا برپا شد.

انتهای پیام/ن