1815.media.hawzahnews.comLarg13961118IMG12311645
۱۶:۳۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

رئیس مؤسسه جامعه المصطفی واحد اصفهان:

جامعه المصطفی توانمندی ترجمه بروشورهای هشداری پلیس به زبان های خارجی را دارد

رئیس مؤسسه جامعه المصطفی واحد اصفهان گفت: این مرکز آمادگی ترجمه بروشورهای هشداری نیروی انتظامی به زبان های خارجی دارد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید ابراهیم ملکی صبح امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اقدامات انجام شده توسط نیروی انتظامی در ایام نوروز، اظهارکرد: امنیت یکی از نعمت های بزرگ موجود در کشور است که با زحمات نیروی انتظامی حاصل شده است.

رئیس مؤسسه جامعه المصطفی واحد اصفهان با گلایه مندی از برخی که قدر نعمت امنیت کشور را نمی دانند، تصریح کرد: مردم به راحتی در امنیت کامل تا پاسی از شب بیرون از خانه می روند و در تعطیلات نوروزی هم  به مسافرت رفتند.

وی با بیان اینکه نیروهای انتظامی با رشادت و سخت کوشی، امنیت را تامین می کنند، عنوان کرد: عمل نیروهای انتظامی از نگاه خداوند و رسولش پنهان نمی ماند.

حجت الاسلام ملکی ایمان و معنویت را شاخصه نیروهای انتظامی عنوان کرد و ادامه داد: بسیاری از موفقیت های پلیس جدای از هنر، تخصص و حرفه ای گرایی نتیجه توسل ، توکل و اخلاص نیروهای آن است که ما به وجود چنین نیروهایی افتخار می کنیم.

رئیس مؤسسه جامعه المصطفی واحد اصفهان با اشاره به ظرفیت اساتید و مترجمان زبان های خارجی این مؤسسه، خاطرنشان کرد: بالغ بر 800 دانشجو به همراه خانواده های خود از چندین ملیت در جامعه المصطفی واحد اصفهان حضور دارند و آمادگی داریم بروشورهای هشداری و آموزشی را به زبان های خارجی ترجمه و در اختیار دانشجویان و خانواده های آنان قرار دهیم.

انتهای پیام/ن