سردار-معصوم-بیگی2
۱۶:۴۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبرداد؛

افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران در اصفهان/ ارتقا احساس امنیت گردشگران نسبت به مدت مشابه سال قبل

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران در اصفهان، گفت: در کل میزان احساس امنیت گردشگران نسبت به مدت مشابه سال قبل ارتقاء یافته است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی صبح امروز در دیدار با رئیس جامعه المصطفی اصفهان با بیان اینکه جامعه المصطفی پرچمدار تشریح مکتب تشیع در جهان است، اظهار کرد: این مجموعه باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان حمایت از جامعه المصطفی را یکی از رویکردهای نیروی انتظامی دانست و خاطرنشان کرد: آماده هرگونه همکاری با این مؤسسه هستیم.

وی افزود: بحمدالله امروز امنیت خوب و مثال زدنی در کشور ما حاکم است و دلیل آن نیز تلاش نیروهای امنیت ساز زیر نظر هدایت های هوشمندانه مقام معظم رهبری است و البته در این میان نجابت مردم در حمایت و پشتیبانی همه جانبه از نظام جمهوری اسلامی که همواره کمک کننده بوده را نیز نباید فراموش کرد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به  افزایش 12 درصدی حضور گردشگران در اصفهان، عنوان کرد: با وجود افزایش حضور گردشگرها آمار سرقت ها و جرایم کاهش یافته و نیز جرایم خشن خاص و یا سرقت مسلحانه ای که احساس ناامنی برای مردم ایجاد کند نداشته ایم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در کل میزان احساس امنیت گردشگران نسبت به مدت مشابه سال قبل ارتقاء یافته است، خاطرنشان کرد:  خوشبختانه با اقدامات خوبی که صورت گرفته در سال گذشته و ایام نوروز امسال هیچ گزارشی در خصوص بروز مشکل برای گردشگران خارجی نداشته ایم.

انتهای پیام/ن