1966728
۰۹:۱۹ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل:

سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ مردم ایران شاهد رشادت های پاسداران در منطقه هستند

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است و تا امروز هم قهرمانانه و هم مظلومانه به وظایف خودش به نحو احسن عمل کرده است.

سید جواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تبریک به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول مدت نزدیک به 40 سال عمر خود خدمات بی نظیری را به ملت ایران ارائه کرده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در بعضی از عرصه ها اگر سپاه نبود کشور دچار چالش ها و بحران های متعددی می شد، تصریح کرد: حضرت امام (ره) نیز در مورد سپاه فرمودند «اگر سپاه نبود کشور نبود» و ما نیز اکنون باید همین رهنمود امام خمینی(ره) را تکرار کنیم.

وی با بیان اینکه سپاه در زمان جنگ خدمات بسیاری را انجام داد، عنوان کرد: سپاه پس از جنگ در عرصه سازندگی وارد شد و قرارگاه سازندگی این ارگان واقعا خدمات شایانی را به ملت ارائه داد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه اگر نبودند مشکلات زیادی را داشتیم، خاطرنشان کرد: سپاه در زمینه بین الملل و در مبارزه با تروریسم در کشور های منطقه نیز خدمات بزرگی را انجام داده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل افزود: مردم ایران شاهد رشادت های پاسداران عزیز در کشورهای عراق و سوریه بودند.

وی در پایان گفت: سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است و تا امروز هم قهرمانانه و هم مظلومانه به وظایف خودش به نحو احسن عمل کرده است.

انتهای پیام/گ.ف