صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » هنرمندان نیاز به فضای مناسب برای ارائه هنر خود دارند/ سینما آزادی دهاقان به روزرسانی می شود

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی:

هنرمندان نیاز به فضای مناسب برای ارائه هنر خود دارند/ سینما آزادی دهاقان به روزرسانی می شود

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هنرمندان باید از فضاهای مناسب برای ارائه هنر بهره مند باشند، گفت: امید داریم در آینده با تخصیص تملک دارایی دهاقان، جایگاه خوبی به اهل هنر شهرستان اختصاص پیدا کند و پس از آن نیز سینما آزادی شهرستان فعال و به روز شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی در نشستی صمیمی با هنرمندان شهرستان دهاقان گفت: حضور هنرمندان و پیشکسوتان هنر دهاقانی در فضای سرسبزی همچون مجموعه تفریحی باغ نشین حس و حال خاصی را برای همه به وجود آورده است.

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمبودها نمی توانند بهانه ای شوند تا از ظرفیت های شهرستان بدرستی استفاده نشود خاطرنشان کرد: همه ما باید از ظرفیت های شهرستان بطور صحیح استفاده کنیم و کمبودها را بهانه ای برای پیگیری نکردن امور قرار ندهیم.

محمودی با تأکید بر اینکه هنرمندان باید از فضاهای مناسب به منظور ارائه هنر خود استفاده کنند، تصریح کرد: امید داریم در آینده با تخصیص تملک دارایی شهرستان، جایگاه خوبی به اهل هنر شهرستان دهاقان اختصاص پیدا کند تا هنرمندان بتوانند استفاده بهتری داشته باشند و پس از آن نیز سینما آزادی شهرستان نیز فعال و به روز شود.

وی افزود: اگر بخواهیم کاری شایسته در سطح کشور انجام شود باید دست به دست هم دهیم و برای آن تلاش کنیم، فرماندار شهرستان نیز بمنظور بالا بردن رشد شهرستان در زمینه‌های مختلف پیگیر هستند و امید داریم با این پیگیری ها شاهد رشد و پیشرفت منطقه باشیم.

علیرضا خادم الفقراء رئیس انجمن ادبی شهر گلشن نیز در این مراسم اذعان کرد: نبود مکان مناسبی برای حضور هنرمندان و برگزاری محافل یکی از مشکلات هنرمندان این منطقه است که باید رفع شود.

 وی گفت: در شهرستان دهاقان کمبود یک فرهنگسرا احساس می شود که بتواند به رشد و ارتقای هنر شهرستان کمک بسزایی کند.

انتهای پیام/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد