152268448044402900
۰۹:۳۶ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱

تحولات منطقه؛

ده ها یمنی در اثر حمله بمب افکن های رژیم سعودی به شهادت رسیدند+ نقشه

ده ها شهروند یمنی در اثر حمله گسترده بمب افکن های رژیم سعودی، شهید و زخمی شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ هم‌زمان با پیشروی گسترده رزمندگان انصار الله در جبهه‌های داخلی و خارج از مرز، رژیم سعودی به‌منظور افزایش فشار به مقام‌های یمنی و ناامید کردن مردم این کشور، حمله‌های هوایی خود علیه مناطق مسکونی را افزایش داده است.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: بمب‌افکن‌های رژیم سعودی در 24 ساعت گذشته، ده‌ها منطقه مسکونی از شهرهای مختلف این کشور را مورد هدف قرار داده است.

خبرنگار میدانی شبکه خبری المسیره نت یمن اعلام کرد: بمب‌افکن‌های رژیم سعودی در چند ساعت گذشته، مناطق مسکونی «العریش» در استان «تعز» را مورد هدف قراردادند که در جریان این حمله، 20 شهروند یمنی به شهادت رسیدند و ده‌ها تن دیگر نیز زخمی شدند.

منابع پزشکی منطقه به خبرنگار المسیره نت اعلام کردند: با توجه به وخیم بودن اوضاع برخی از مجروحان، امکان افزایش شمار شهدا وجود دارد.

از استان «صعده» واقع در شمال یمن خبر می‌رسد، حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به منطقه مسکونی در «حیدان»، منجر به شهادت پنج‌تن از شهروندان شده است.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، رژیم سعودی در برخی از حمله‌های هوایی خود از سلاح‌های ممنوعه علیه شهروندان مناطق مختلف یمن استفاده می‌کند.

وزارت بهداشت یمن در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرده است: بیش از 35 هزار نفر از مناطق مختلف یمنی در اثر حمله هوایی رژیم سعودی به شهادت رسیده‌اند.

انتهای پیام/المسیره نت/ت.ه