صفحه اصلی » سیاسی » سران انقلابی نما در جبهه نفاق سیاسی نقطه امید دشمنان هستند

نقد و نظر؛

سران انقلابی نما در جبهه نفاق سیاسی نقطه امید دشمنان هستند

جبهه نفاق سیاسی است که در تمام دوران تاریخ ادیان و اسلام ضربه های مهلکی به جامعه دینی و حاکمیت دینی زده است؛ چرا که هدف جبهه نفاق سیاسی، مقابله با حاکمیت دینی و یا همان حاکم دینی است و بنا بر این خطر جبهه نفاق سیاسی از دشمن بیرونی هم بیشتر است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۵

صاحب نیوز – حجت الاسلام محمدرضا محمدی/ «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»؛ یکی از مهم ترین پیام های شهدا و سفارش آنان به امت اسلامی، تلاش برای شناخت دشمن چه دشمن بیرونی و چه دشمن و یا عوامل دشمن در درون جامعه اسلامی است که این دسته دوم همان منافقان هستند.

از منظر قرآن کریم سه نوع نفاق وجود دارد:

1- نفاق اعتقادی و فکری
2- نفاق اخلاقی و رفتاری
3- نفاق سیاسی و اجتماعی

خطرناک تر از همه همان نفاق و جبهه نفاق سیاسی است که در تمام دوران تاریخ ادیان و اسلام ضربه های مهلکی به جامعه دینی و حاکمیت دینی زده است چرا که هدف جبهه نفاق سیاسی، مقابله با حاکمیت دینی و یا همان حاکم دینی است و بنا بر این خطر جبهه نفاق سیاسی از دشمن بیرونی هم بیشتر است.

اگر به تاریخ نگاهی بیندازیم می بینیم جبهه نفاق سیاسی بود که در سقیفه اسلام را به انحراف کشید، جبهه نفاق سیاسی بود که حضرت علی علیه السلام را خانه نشین کرد، جبهه نفاق سیاسی امویان بود که صلح را بر امام حسن تحمیل کرد، همین جبهه امام حسین علیه السلام را به مقتل برد و جبهه نفاق سیاسی عباسیان بود که حضرت موسی بن جعفر (ع) را به زندان انداخت و جبهه نفاق سیاسی بوده که تا به امروز مانع تحقق حاکمیت اسلام ناب محمدی (ص) در سراسر جهان اسلام شده است.

جبهه نفاق سیاسی سران مرتجع کشورهای به اصطلاح اسلامی است که امروز زمینه ساز طمع استکبار و صهیونیسم در منابع و منافع کشورهای اسلامی شده و موجبات این همه ظلم و ستم را بر مسلمانان یمن و بحرین، عراق و افغانستان و … فراهم کرده است.

انقلاب اسلامی هم از صدمات و آسیب های این جبهه خطرناک در امان نمانده و از اول انقلاب تاکنون جبهه نفاق سیاسی نهایت سعی خود را در همراهی با دشمنان برای براندازی این نظام و انقلاب به کار برده است.

در مواقعی که سران انقلابی نمای جبهه نفاق سیاسی توانسته اند رای اعتماد مردم را به طرف خود جلب کنند و فرصتی ویژه یافته اند تا با تصمیمات و اعمال و رفتار منافقانه خود و با تظاهر به انقلابی گری و ولایت مداری و به پشت نقاب شعارهای مقدس اصلاح و آزادی و عدالت، در پی افساد و استبداد و ظلم و ستم باشند و با تظاهر به زهد و ساده زیستی ولی در واقع گرایش و گرفتار شدن به زندگی های تجملاتی و تشریفاتی و حقوق های نجومی ضربه به آبرو و حیثیت نظام و انقلاب اسلامی بزنند و اعتماد مردم را نسبت به انقلاب و نظام اسلامی و مسوولان دلسوز و انقلابی و خدوم تضعیف کنند و از طرفی با ایجاد این دوقطبی و طبقاتی کردن زندگی روزمره مردم دامن به اختلافات و اغتشاشات بزنند و نقطه امید دشمنان باشند.

اما همه ما این پیام شهدا را می دانیم که به ما می گویند مواظب نقشه های برخاسته از دل جبهه نفاق سیاسی باشید و مبادا نظام و انقلاب را به دست این نااهلان بسپارید.

*کارشناس مسائل سیاسی

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد