IMG_9902
۱۶:۴۶ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۴

فرمانده انتظامی استان خبرداد؛

ساخت مجهزترین مرکز فوریت های ۱۱۰ کشور با مشارکت خیران اصفهانی

فرمانده انتظامی استان از ساخت مجهزترین مرکز فوریت های ۱۱۰ کشور با مشارکت خیران اصفهانی در زیربنای سه هزار مترمربع خبرداد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی در گفت و گو با خبرنگاران یکی از اولویت های پلیس را سرعت در خدمت رسانی به مردم دانست و اظهار کرد: یکی از مهم ترین بخش هایی که به این سرعت عمل کمک می کند، مرکز فوریت های پلیسی 110 است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه بالغ بر دو میلیون تماس در طول سال با مرکز فوریت های 110 پلیس در استان برقرار می شود، تصریح کرد: امروز مردم برای دریافت خدمات انتظامی با این شماره تماس گرفته و درخواست امداد و یا خدمات می کنند و کارشناسان ما نیز در اسرع وقت به درخواست آنان رسیدگی می کنند.

وی با اشاره به ضرورت تعبیه سازوکار جدید و در خور شان استان برای مرکز فوریت های پلیس استان، عنوان کرد: مجهزترین مرکز تجمیع خطوط 110 کشور با مشارکت خیّران استان در اصفهان ساخته می شود.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه خیّر عزیز اصفهانی ساخت این پروژه عظیم که با تمام مراکز فوریت دیگر استان ها متفاوت است را پیگیری می کند، خاطرنشان کرد:  این پروژه به مساحت یک هزارو  860 مترمربع و زیربنای حدود سه هزار مترمربع است که عمده کار آن امسال به اتمام خواهد رسید و بخش تکمیلی و توسعه ای نیز در سال آتی انجام می شود.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: خیران عزیز علاوه بر فعالیت در  عرصه ساخت مساجد، مدارس و مراکز آموزشی می توانند برای باقیات صالحات خود در حوزه امنیت نیز در کنار نیروی انتظامی قرار گیرند.

وی تاکید کرد: با ساخت این ساختمان و تجهیز آن شرایط متفاوت تری برای خدمت رسانی به مردم عزیز، شریف و شهید پرور اصفهان فراهم می شود.

انتهای پیام/ن