صفحه اصلی » اجتماعی » کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تیران و کرون دستگیر شد

فرمانده انتظامي شهرستان تيران و کرون:

کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تیران و کرون دستگیر شد

فرمانده انتظامي شهرستان تيران و کرون گفت: فردي با راه اندازی بنگاه معاملاتی خودرو مبلغ  10 میلیارد ریال را از طریق کلاهبرداری از شهروندان تیران و کرون گرفته و متواري شده بود، با انجام عملیات های تخصصی ماموران نیروی انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵

سرهنگ علی صادقی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به شکایت های مردمی متعدد از یک کلاهبردار در تیران و کرون، اظهار کرد: فردي با راه اندازی بنگاه معاملاتی خودرو مبلغ  10 میلیارد ریال را از طریق کلاهبرداری از شهروندان تیران و کرون گرفته و متواري شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان تيران و کرون گفت: این کلاهبردار مبالغ جمع آوری شده را تحت عنوان وديعه خريد خودرو و با جلب اعتماد مردم دريافت کرده بود.

وی با بیان اینکه بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومی اين فرماندهی قرار گرفت، تصریح کرد: متهم سه ماه متواری بوده و با انجام عملیات های تخصصی ماموران نیروی انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

سرهنگ صادقی یادآور شد: این کلاهبردار پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تيران و کرون با توصیه به هوشیاری شهروندان در خرید و فروش های خود، خاطرنشان کرد: خرید اجناس گران قیمت از جمله خودرو باید از طریق نمایندگی های مجاز صورت گیرد تا از سوء استفاده کلاهبرداران از اعتماد مردم جلوگیری شود.

انتهای پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد