n82823229-72162213
۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵

فرمانده انتظامي شهرستان تيران و کرون:

کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تیران و کرون دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: فردی با راه اندازی بنگاه معاملاتی خودرو مبلغ  ۱۰ میلیارد ریال را از طریق کلاهبرداری از شهروندان تیران و کرون گرفته و متواری شده بود، با انجام عملیات های تخصصی ماموران نیروی انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

سرهنگ علی صادقی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به شکایت های مردمی متعدد از یک کلاهبردار در تیران و کرون، اظهار کرد: فردی با راه اندازی بنگاه معاملاتی خودرو مبلغ  10 میلیارد ریال را از طریق کلاهبرداری از شهروندان تیران و کرون گرفته و متواری شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: این کلاهبردار مبالغ جمع آوری شده را تحت عنوان ودیعه خرید خودرو و با جلب اعتماد مردم دریافت کرده بود.

وی با بیان اینکه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت، تصریح کرد: متهم سه ماه متواری بوده و با انجام عملیات های تخصصی ماموران نیروی انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

سرهنگ صادقی یادآور شد: این کلاهبردار پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون با توصیه به هوشیاری شهروندان در خرید و فروش های خود، خاطرنشان کرد: خرید اجناس گران قیمت از جمله خودرو باید از طریق نمایندگی های مجاز صورت گیرد تا از سوء استفاده کلاهبرداران از اعتماد مردم جلوگیری شود.

انتهای پیام/د