1529202
۱۵:۵۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

درخشش پاورلیفتینگ کاران شهرضایی در رقابت های کشوری/ رقابت طلاب شهرضا در مسابقات ورزشی هفته سلامت شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: جاوید عسگرزاده موفق به کسب عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات قهرمانی کشوری پاورلیفتینگ بدون لوازم شد و تیم بزرگسالان شهرضا نیز مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛علی نقی انصاری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: مراسم تجلیل از جانبازان ورزشکار به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفضل العباس و جانباز در شهرضا برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه این مراسم ابتدای هفته جاری با حضور جانبازان و ورزشکاران برگزار شد، عنوان کرد: در این مراسم که در در سالن شهید طحانی برگزار شد، رئیس و دبیر هیأت ورزش های جانبازان و معلولین شهرضا و تعدادی از اساتید و ورزشکاران حضور داشتند.

وی با اشاره به پیگیری مسابقات هفتگی هیأت شطرنج شهرضا، عنوان کرد: مسابقه هفتگی هیأت شطرنج شهرضا پنجم اردیبهشت ماه با شرکت 14 نفر به روش سوییسی در پنج دور برگزار شد.

انصاری ادامه داد: در این مسابقات علی طاهری مقام اول، ایلیا طاهری مقام دوم و سهیل چاوشی مقام سوم  را کسب کردند.

وی ادامه داد: داوری مسابقات این هفته برعهده‏ی خانم پورمند بود.

برپایی رقابت های پینت بال دانش آموزی در شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا در ادامه به برگزاری رقابت های پینت بال دانش آموزی شهرضا به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اشاره کرد و گفت: این رقابت ها با شرکت شش تیم از دبیرستان های پسرانه شهرضا برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه پینت بال طلاییه شهرضا با همکاری هیأت ورزش های همگانی و بسیج دانش آموزی این مسابقات را برگزار کردند که پس از رقابت شش تیم در بازی فینال که سی و یکم فروردین ماه به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار برگزار شد تیم سبک گستران توانست تیم دبیرستان افق را شکست دهد و عنوان قهرمانی را از خود کند.

انصاری ادامه داد: محمدرضا قبادپور ، علیرضا نظری، محمدحسین قدیمی و امیرحسین سلیمانی به عنوان نفرات برتر اعلام شدند و در مراسم اختتامیه با حضور نماینده و اعضای شورای شهر حکم قهرمانی و جوایز تیم های برتر اهدا شد.

تجلیل از مربی ورزش صبحگاهی گروه بازنشستگان شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به تجلیل از مربی ورزش صبحگاهی گروه بازنشستگان شهرضا، تصریح کرد: صبح روز پنجشنبه ششک اردیبهشت ماه در مراسمی با حضور رئیس و کارشناس اداره ورزش و جوانان از آقای عسگری مربی ورزش صبحگاهی گروه بازنشستگان این شهرستان با اهدای لوح و جایزه تجلیل شد .

وی ادامه داد: آقای عسگری از علاقمندان و  ترویج دهندگان فعال و موفق ورزش های همگانی شهرضا است که امیدواریم ایجاد جایگاه های ورزش صبحگاهی با همکاری شهرداری، به توسعه این ورزش کمک کند.

برپاییمسابقات ورزشی طلاب ویژه هفته سلامت در حوزه علمیه مدینه العلم شهرضا

انصاری در ادامه به برپایی مسابقات ورزشی طلاب ویژه هفته سلامت و همزمان با اعیاد شعبانیه در مدینه العلم شهرضا خبرداد و گفت: این مسابقات با حضور 60 نفر ازطلاب در رشته های دو 60 متر، پرش جفت و طناب کشی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا در رابطه با نتایج این مسابقات گفت: میلاد مرادی، محمد مهریان و حسین دهبان نژاد نفرات اول تا سوم رشته دو و میدانی این مسابقات را کسب کردند.

وی ادامه داد: هم چنین حسین دهبان نژاد، محمد مهریان و میلاد مرادی در رشته پرش جفت به مقام اول تا سوم رسیدند.

انصاری در رابطه با نتایج تیمی به دست آمده در رشته طناب کشی نیز گفت: محمد جواد صالحی، مینا نظری، عباس محمدی و روح اله آپین نفرات تیم اول، عباس شاکری، محمد مهریان، ایمان غلامی و حامد سعیدی نفرات تیم دوم و صمد کیوان نژاد، یوسف عبداللهی، اسماعیل پرورش و محمد قبادیان نفرات تیم سوم را تشکیل دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: مسابقات را مجتبی صحفی و کورش دهقان قضاوت کردند.

درخشش پاورلیفتینگ کاران شهرضایی در رقابت های کشوری

وی در رابطه با حضور ورزشکاران شهرستان در مسابقات کشوری نیز گفت: تیم پاورلیفتینگ شهرستان شهرضا 29 تا 31 فروردین ماه برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشوری پاورلیفتینگ بدون لوازم به تهران اعزام شد.

انصاری ادامه داد: در این مسابقات جاوید عسگرزاده ورزشکار توانمند شهرضایی موفق به کسب عنوان قهرمان قهرمانان شد و تیم بزرگسالان شهرضا مقام سوم را کسب کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خاطرنشان کرد: احمدرضا بابا احمدی در وزن 66 کیلوگرم بزگسالان مقام اول، جاوید عسگرزاده در وزن 93 کیلوگرم بزرگسالان مقام اول، حمیدرضا انصاری در وزن 66 کیلوگرم جوانان مقام دوم و وحید احمدی نژاد در وزن 74 کیلوگرم نوجوانان مقام اول رقابت های انفرادی این مسابقات را کسب کردند.

وی ادامه داد: مرتضی جانقربان رئیس هیأت بدنسازی شهرستان شهرضا و عضو اتحادیه پاورلیفتینگ ایران مسابقات را قضاوت کرد.

جایگاه سوم ورزش های رزمی استان به شهرضا تعلق گرفت
انصاری با بیان اینکه به لطف و همت مربیان، ورزشکاران و اعضای هیأت جایگاه سوم ورزش های رزمی استان به شهرضا تعلق گرفت، عنوان کرد: هیئت ورزش های رزمی شهرستان شهرضا برای ششمین سال پیاپی به عنوان سه هیأت برتر استان اصفهان برگزیده شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خاطرنشان کرد: در جلسه ای که روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه با حضور رئیس هیات استان و  کلیه رؤسای هیأت های شهرستان ها، نواب رئیس و رؤسای سبک ها و مربیان رزمی استان اصفهان برگزار شد از محمدرضا مناقبی، رئیس هیأت ورزش های رزمی شهرضا و عضو هیأت رئیسه استان به پاس مدیریت خوب و تلاش های وی تجلیل به عمل آمد.