3468
۱۱:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۰

سرپرست اداره اوقاف شهرضا خبرداد؛

آستان مقدس امامزاده شاهرضا میزبان اجتماع بزرگ منتظران در نیمه شعبان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: اجتماع بزرگ منتظران مهدی(عج)، عصر نیمه شعبان در جوار آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد عرب در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، اظهار کرد: ویژه برنامه های متنوعی در سالروز میلاد امام زمان(عج) در آستان مقدس شاهرضا(ع) برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا با بیان اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری این آیین انجام شده است، عنوان کرد: یکی از ویژه برنامه های مهم آستان در شب میلاد امام زمان(عج)، مراسم احیای این شب است که با سخنرانی حجت الاسلام  وحیدی از شهر مقدس قم از ساعت 23 در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از شب نیمه شعبان به مدت چهار شب مناجات شعبانیه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار می شود، تصریح کرد: حجت الاسلام و المسلمین وحیدی همچنین سخنران این مراسم نیز خواهد بود.

عرب پیرامون برنامه های روز نیمه شعبان، خاطرنشان کرد: مراسم جشن و مولودی خوانی همراه با برنامه اجتماع بزرگ منتظران، عصر نیمه شعبان از ساعت 17 در جوار آستان این امامزاده واجب التعظیم برگزار می شود.

انتهای پیام/ن